Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Samo kratko...

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Samo kratko... Empty
PostajNaslov: Samo kratko...   Samo kratko... Icon_minitimepet lip 27, 2008 10:21 pm

... da vam kažem da mi je ovdje baš lijepo s vama I love you

Pusa svima!
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
elvis
neizlječivi fan
neizlječivi fan



Broj postova : 205
Join date : 22.02.2008
Age : 40
Lokacija : Opstina Gornji Milanovac

Samo kratko... Empty
PostajNaslov: Re: Samo kratko...   Samo kratko... Icon_minitimesub lip 28, 2008 5:52 pm

I meni stobom Very Happy
Pusa tebi i svima !!
Forever Rockkkkkkkkkk affraid
[Vrh] Go down
Blues and Rock forever
okorjeli fan
okorjeli fan
Blues and Rock forever


Broj postova : 137
Join date : 18.01.2008
Age : 31
Lokacija : Nova Gradiška

Samo kratko... Empty
PostajNaslov: Re: Samo kratko...   Samo kratko... Icon_minitimeuto srp 01, 2008 10:25 pm

I meni je lijepo ovdje, samo što mi je kompjuter bio crknuo, pa nisam mogla tjedan dana do interneta.... Sad
[Vrh] Go down
Motif
veliki fan
veliki fan
Motif


Broj postova : 79
Join date : 22.05.2008
Age : 49
Lokacija : Bjelovar

Samo kratko... Empty
PostajNaslov: Re: Samo kratko...   Samo kratko... Icon_minitimesri srp 02, 2008 12:02 am

Pa da, svima nam je ovdje lijepo, samo nešto smo slabo aktivni zadnjih dana. I nešto mi se sporo otvara forum. Dali vama radi sve kako treba?
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Samo kratko... Empty
PostajNaslov: Re: Samo kratko...   Samo kratko... Icon_minitimesri srp 02, 2008 8:49 am

Meni obično radi ok. S vremena na vrijeme može biti malo sporiji, kao i official forum isto...
Ja radim na našem social network-u Very Happy Zove se EUROPE in CROATIA. Kako vam se sviđa?
Meni je fora jer:

- uobičajen izraz je obrnut: Hrvatska u Europi, pa može zaintrigirati veći broj ljudi da kliknu na nju Wink
- jer je kratak a zadržao je smisao da je naš "fanclub" u Hrvatskoj
- jer je jedan od ciljeva da dovedemo: Europe u Hrvatsku cheers


Može ostati tako? Very Happy

Patim se s prevođenjem kodova stranice. U nedjelju sam prevodila sat vremena a onda mi pukla veza s internetom i nije osatlo snimljeno Evil or Very Mad . Sad mi je malo gužva na poslu jer je početak mjeseca, ali nastavljam za koji dan.
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Samo kratko... Empty
PostajNaslov: Re: Samo kratko...   Samo kratko... Icon_minitimesri srp 02, 2008 7:24 pm

Evo cuo sam da su Judas Priest otkazali koncert kod nas! Od cijele turneje samo Zagreb i Beograd! Tko zna kakve su onda sanse da i Europe dodje kad nas? Sad Ali ...u nadi je spas. Very Happy
Kiki, svaka cast. Zbilja dajes sve od sebe! Very Happy Ja samo cekam da se nest dogodi! Rolling Eyes E jesam djabalebaros!!! Sleep Suspect
[Vrh] Go down
elvis
neizlječivi fan
neizlječivi fan



Broj postova : 205
Join date : 22.02.2008
Age : 40
Lokacija : Opstina Gornji Milanovac

Samo kratko... Empty
PostajNaslov: Re: Samo kratko...   Samo kratko... Icon_minitimepet srp 04, 2008 6:29 pm

Jeste bio mi ortak na Judasima na Tasmajdanu bilo je bas HEAVY,a imaju novi album Nostradamus Very Happy
Ja potrosio sve na alkohol i zene i nisam otisao iako gotivim Judassseeeeeeeeeee
Mad
[Vrh] Go down
Sponsored content





Samo kratko... Empty
PostajNaslov: Re: Samo kratko...   Samo kratko... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Samo kratko...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: OTHER ... ostale teme-
Forum(o)Bir: