Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica!

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Empty
PostajNaslov: VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica!   VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Icon_minitimesub lip 21, 2008 9:27 am

Društvo,

za vrijeme chat-anja s Motifom odlučila sam nastaviti s planom kojeg smo Magnus i ja davno započeli: naša Europe web stranica.
Od početka sam imala ideju da bi najbolje bilo da ju orijentiramo na nas fanove i naše priče, uz neke standardne informacije i novosti, glazbu i linkove.

Plan je da stranica bude jako dinamična i zanimljiva i drugačija od ostalih. Trebam vašu pomoć!
Voljela bih staviti na stranicu nekakve naše profile i naše Europe priče (bez obzira bili vi na koncertu ili još ne) i slike. Također linkove koji su nam zanimljivi.

Motif-ov bend svira stvari do Europe, Blues svira gitaru... mogli bismo raditi nekad nekakav happening ili se okupiti na nekoj gaži, snimiti to i staviti on-line da se zna da smo tu. To bi nam bilo super općenito a i pomoglo bi pronijeti glas o Hrvatskoj kao dobroj zemlji za koncert, privuklo sponzore i pažnju Europe možda Wink

Ja ionako radim već neke dizajne i stvarčice vezane za Europe, pa i tu možemo napraviti nešto originalno naše. cheers

Znam da Magnus ima puno fotki i puno kolekcionarskih stvari, pa nam i to može dobro doći.

Osnovni dizajn bi bio sličan forumu, ako se slažete Very Happy Meni se jako sviđa.

Ono što trebam od vas je: POMOĆ rendeer

Trebam ideje, priče, slike, linkove, mišljenja! Može?

Idemo napraviti pravi hrvatski FANCLUB!


cheers
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
Blues and Rock forever
okorjeli fan
okorjeli fan
Blues and Rock forever


Broj postova : 137
Join date : 18.01.2008
Age : 31
Lokacija : Nova Gradiška

VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica!   VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Icon_minitimesub lip 21, 2008 11:57 am

Odlična ideja!
Ali mislim da bi na toj stranici svatko sam trebao praviti svoj profil, nešto kao na europe.ning stranici...
I bilo bi dobro da naglasiš koji su bendovi utjecali na Europe te staviš neke videe od njih.
[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica!   VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Icon_minitimesub lip 21, 2008 1:31 pm

Eo, recimo u Klc-u ima Ana-trade i Karlovačka Piovara koji su ajmo rec malo jaci sponzori i mogli bi nesto pomoci... Oboje firme se bave prodajom pica, i mislim da bi im se moglo isplatiti... PPK dobro posluju i mislim da bi mogli dat veci izbavi zbognos novca. Žitoproizvod, takoder od velike pomoci. Tiskara Lana koja bi mogla otiskat plakate i raznorazne natpise...Autokuća Novosel, takoder jaka tvrtka.... eo toga sam se ja trenutno sjetila... Very Happy
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
Motif
veliki fan
veliki fan
Motif


Broj postova : 79
Join date : 22.05.2008
Age : 49
Lokacija : Bjelovar

VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica!   VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Icon_minitimesub lip 21, 2008 7:58 pm

A što mislite dali u Europe-u ima humanitarnog duha??? Ajmo ih pokušati dovući na toj osnovi! Poslati im mail i pitati dali bi htjeli odsvirati humanitarni koncert u Hrvatskoj, a novce od zarade neka doniraju npr. u razminiranje jednog dijela Hrvatske.
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica!   VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Icon_minitimesub lip 21, 2008 8:46 pm

Motif je napisao/la:
A što mislite dali u Europe-u ima humanitarnog duha??? Ajmo ih pokušati dovući na toj osnovi! Poslati im mail i pitati dali bi htjeli odsvirati humanitarni koncert u Hrvatskoj, a novce od zarade neka doniraju npr. u razminiranje jednog dijela Hrvatske.

Sviđa mi se kako razmišljaš! Mogli bismo.

Blues, to sam upravo i mislila. Ideju sam imala i prije ning. stranice pa nisam ni skontala da možeš to i sam napraviti. cheers
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
magnus
neizlječivi fan
neizlječivi fan
magnus


Broj postova : 238
Join date : 19.01.2008
Age : 50
Lokacija : Zagreb

VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica!   VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Icon_minitimesub lip 21, 2008 9:11 pm

Vec bi bilo i vrijeme da zavrsimo tu nasu stranicu Smile
Mislim da imamo dosta ORIGINALNOG materijala...slika,ja imam snimljen skoro cijeli koncert u Lulei Embarassed ...
Sad nas ima i vise pa su nove ideje uvijek dobro dosle Laughing
[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica!   VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Icon_minitimened lip 22, 2008 1:27 am

meni se svida ova ideja za humanitarni koncert... to bi donekle moglo upalit... al, opet treba nam jos sponzora, kaj ne?
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica!   VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Icon_minitimened lip 22, 2008 11:27 pm

Odlučila sam se za network na ning.com Very Happy

Mislim da je to puno bolje i dinamičnije od obične web stranice, a i svi ćemo moći imati profile i dodavati fotke i video i pisati blogove...

Već sam otvorila network cheers ali neću vam još napisati link dok ga ne sredim u potpunosti.

Nisu imali ponuđen hrvatski jezik, a ja sam htjela ostati u stilu kako smo započeli ovaj forum, pa sam se bacil ana prijevod na hrvatski. Gotov je 4% Rolling Eyes ... malo će potrajati, ali nema veze.

Kad bude gotovo, podijelim s vama link pa možemo još popravljati prema sugestijama i početi stavljati sadržaje Wink

Ja sa već započela sa stavljanjem pjesama drunken Da budemo originalniji, stavljam mp3 snimke LIVE s koncerta u Grazu cheers

Danas sam već 4 puta punila laptop koliko radim Very Happy Very Happy Very Happy

Čujemo se!
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
Motif
veliki fan
veliki fan
Motif


Broj postova : 79
Join date : 22.05.2008
Age : 49
Lokacija : Bjelovar

VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica!   VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Icon_minitimened lip 22, 2008 11:48 pm

Da ti ja pošaljem cijeli album live from the dark, audio? Hoćeš to staviti? Ili tu treba paziti i na autorska prava?
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica!   VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Icon_minitimened lip 22, 2008 11:54 pm

Mislim da to nema veze, valjda Rolling Eyes

Moći ćeš ga sam dodati kad budeš imao profil cheers

Dajte mi koji dan...
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica!   VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Icon_minitimepon lip 23, 2008 1:16 am

wow... super.. ne trebate se zurit..strpit cemo se mi jos malo... Very Happy
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
Blues and Rock forever
okorjeli fan
okorjeli fan
Blues and Rock forever


Broj postova : 137
Join date : 18.01.2008
Age : 31
Lokacija : Nova Gradiška

VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica!   VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Icon_minitimepet kol 01, 2008 3:14 pm

Kiki, kako napreduje prevođenje?
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica!   VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Icon_minitimepet kol 01, 2008 9:18 pm

Mislim da ću odustati od prevođenja jer traje straaaaašno dugo. Ali nisam odustala Smile
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
Sponsored content





VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Empty
PostajNaslov: Re: VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica!   VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
VAŽNO: Hrvatski Europe FANCLUB - web stranica!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nova stranica od EUROPE !!!
» EUROPE WALLPAPERS
» Europe bootlegs
» Europe live na tv.4
» EUROPE FACEBOOK

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: EUROPE ... razno-
Forum(o)Bir: