Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Najbolji Europe album?

Go down 
+8
Motif
zana1971
sanja
Natali
Nikola
Blues and Rock forever
ivica
magnus
12 posters

Najbolji Europe album?
1.Europe
Najbolji Europe album? Vote_lcap0%Najbolji Europe album? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2.Wings Of Tomorrow
Najbolji Europe album? Vote_lcap31%Najbolji Europe album? Vote_rcap
 31% [ 4 ]
3.The Final Countdown
Najbolji Europe album? Vote_lcap8%Najbolji Europe album? Vote_rcap
 8% [ 1 ]
4.Out Of This World
Najbolji Europe album? Vote_lcap31%Najbolji Europe album? Vote_rcap
 31% [ 4 ]
5.Prisoners In Paradise
Najbolji Europe album? Vote_lcap0%Najbolji Europe album? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6.Start From The Dark
Najbolji Europe album? Vote_lcap8%Najbolji Europe album? Vote_rcap
 8% [ 1 ]
7.Secret Society
Najbolji Europe album? Vote_lcap22%Najbolji Europe album? Vote_rcap
 22% [ 3 ]
Ukupno glasova : 13
 

Autor/icaPoruka
magnus
neizlječivi fan
neizlječivi fan
magnus


Broj postova : 238
Join date : 19.01.2008
Age : 50
Lokacija : Zagreb

Najbolji Europe album? Empty
PostajNaslov: Najbolji Europe album?   Najbolji Europe album? Icon_minitimesub sij 19, 2008 5:50 pm

Da vas cujem...najbolji album i zasto Smile

Meni osobno tesko se je odluciti,svi su mi podjednako dragi...ali dat cu glas Wings Of Tomorrow...album ima pocetak i kraj,super muzika,ritam,Joey-ev glas,Norumova gitara...ma super.
Drugi bih odabrao Start From The Dark,osim sto je napravljen nakon desetogodisnje pauze,zahvaljujuci Europe i tom albumu upoznao sam jednu divnu osobu,prijateljicu Very Happy
Kristina tack,tack...na svemu Very Happy
A tu su i ostali SS,TFC,OOTW,PIP,E.......
[Vrh] Go down
ivica
fan
fan
ivica


Broj postova : 38
Join date : 19.01.2008
Lokacija : PANCEVO

Najbolji Europe album? Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji Europe album?   Najbolji Europe album? Icon_minitimened sij 20, 2008 2:20 am

*OUT OF THIS WORLD* MI JE OMILJENI ALBUM ZATO STO JE NAJ MELODICNIJI A MELODIJA JE VEOMA BITNA ZA HARD ROCK MUZIKU,PREPUN JE ZVUKA KLAVIJATURE.SMATRAM DA JE TO NAJORIGINALNIJI ALBUM NEMA MNOGO UTICAJA DRUGIH BENDOVA(DEEP PURPLE,NAZARET,RAINBOW,WHITESNAKE,THIN LIZZY) Idea
[Vrh] Go down
Blues and Rock forever
okorjeli fan
okorjeli fan
Blues and Rock forever


Broj postova : 137
Join date : 18.01.2008
Age : 31
Lokacija : Nova Gradiška

Najbolji Europe album? Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji Europe album?   Najbolji Europe album? Icon_minitimened sij 20, 2008 3:06 am

Dala sam glas za Wings of Tomorrow... Taj mi je oduvijek bio najbolji. Energične Norumeve solaže.. I lijepe balade... Odmah iz njega ide Out of This World... To je bio prvi album koji sam čula od Europe i jedan od prvih rock albuma koje sam slušala uopće. Melodičan je i Kee svira prediiivno... I love you
[Vrh] Go down
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Najbolji Europe album? Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji Europe album?   Najbolji Europe album? Icon_minitimened sij 20, 2008 9:36 am

Secret Society. Zašto? Zadržali su prepoznatljive Europe melodije...dodali su ono što je Norumu smetalo nakon TFC albuma, a to su kako on kaže "in your face" gitare, sviđa mi se i taj novi moderniji zvuk, dobro je da su se odmakli od 80s klišeja, .... da skratim: Melodično, žestoko i moderno istovremeno!
[Vrh] Go down
Natali
okorjeli fan
okorjeli fan
Natali


Broj postova : 127
Join date : 19.01.2008
Lokacija : Austria

Najbolji Europe album? Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji Europe album?   Najbolji Europe album? Icon_minitimepon sij 21, 2008 12:12 am

I meni je Secret Society najbolji.Malo je muzika zesca i pravi rock.Iako mi se i OOTW dosta svidja.Jednostavno od prijasnjih mi se taj najvise svidja a od novijih SS.
[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Najbolji Europe album? Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji Europe album?   Najbolji Europe album? Icon_minitimepet tra 04, 2008 6:43 pm

Ja sam svoj glas dala Out of this world... jer mi je to bio prvi Europe-ov album koji samcula i to je jedan od glavnih razloga zasto danas slusam Europe.. odlican je album, kao sto je vec receno, album ima svoj pocetak i kraj..
ma jedan savrsen album... Smile Very Happy Cool
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Najbolji Europe album? Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji Europe album?   Najbolji Europe album? Icon_minitimepet tra 04, 2008 9:00 pm

Ja ću se ipak odlučiti za Secret society jer volim njihov malo žešći zvuk i nema nijednu lošu pjesmu Very Happy , iako odmah iza njega mi je super Start from the dark Smile
[Vrh] Go down
Motif
veliki fan
veliki fan
Motif


Broj postova : 79
Join date : 22.05.2008
Age : 49
Lokacija : Bjelovar

Najbolji Europe album? Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji Europe album?   Najbolji Europe album? Icon_minitimečet svi 22, 2008 9:07 pm

Moj glas je išao za Out of this world. Najmelodičniji je od svih. Čak ga ne bih niti stavio u skupinu hard rock-a. Gitara koju Kee svira je meni neopisiva. Norrum svira dosta prljavije. Zaista, cijeli album je poput knjige. Uvod-zaplet-rasplet. Mic je u tom albumu izašao s novim soundom klavijatura i njegove dionice su puno zastupljenije u svim pjesmama.

Svaki njihov album je priča za sebe, počevši od texta, sounda, stilinga ...
[Vrh] Go down
Odin
veliki fan
veliki fan
Odin


Broj postova : 61
Join date : 28.02.2009
Age : 50
Lokacija : Osijek

Najbolji Europe album? Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji Europe album?   Najbolji Europe album? Icon_minitimesub vel 28, 2009 2:24 pm

Wings of tomorrow, jak i brz album i jako mi se sviđa
[Vrh] Go down
http://www.metal-bible.com
Ines
neizlječivi fan
neizlječivi fan



Broj postova : 158
Join date : 12.07.2008

Najbolji Europe album? Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji Europe album?   Najbolji Europe album? Icon_minitimesri oľu 18, 2009 8:03 pm

Interesantno kako nitko nije glasovao za The Final Countdown. Meni taj album fantastičan, poletan, pun energije. Ipak, svoj glas sam dala albumu Secret Society. Oduševio me još kad sam čula samo samplove. Momci su nevjerojatni. Kako im je svaki album drukčiji, a opet tipično njihov.
[Vrh] Go down
Blues and Rock forever
okorjeli fan
okorjeli fan
Blues and Rock forever


Broj postova : 137
Join date : 18.01.2008
Age : 31
Lokacija : Nova Gradiška

Najbolji Europe album? Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji Europe album?   Najbolji Europe album? Icon_minitimesri oľu 18, 2009 11:55 pm

Ines je napisao/la:
Interesantno kako nitko nije glasovao za The Final Countdown. Meni taj album fantastičan, poletan, pun energije
Pa tehnički taj album je najbolji... (instrumentalno i po kritikama) Ali meni je taj album nekako prazan. Mislim da mu fali buntovnosti, emocija, stava....
[Vrh] Go down
Templarius Invictus
novi forumaš
novi forumaš
Templarius Invictus


Broj postova : 8
Join date : 09.11.2009

Najbolji Europe album? Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji Europe album?   Najbolji Europe album? Icon_minitimepon stu 09, 2009 10:19 pm

Wings of Tomorrow.
Album je prepun energije, kako u onim žeščim stvarima tako i u laganim.
Najdraža stvar sa albuma mi je Scream Of Anger, koja mi je ujedno i najdraža pjesma Europe.
Solaža je hm, malo je reč' perfekcija.
[Vrh] Go down
tempest_94
novi forumaš
novi forumaš



Broj postova : 9
Join date : 01.11.2010
Age : 30
Lokacija : Sarajevo

Najbolji Europe album? Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji Europe album?   Najbolji Europe album? Icon_minitimepon stu 01, 2010 2:10 am

najbolji album je TFC definitivno zbog zbuka gitare i extra detalja uzvuku, posebno bass u Cherokee i Rock the night, a da ne spominjem TFC nezz sto niko nije glasao za TFC???
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najbolji Europe album? Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji Europe album?   Najbolji Europe album? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najbolji Europe album?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Po meni najbolji live
» Novi Album!!??
» europe na rapidshare
» Europe bootlegs
» Europe from Japan!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: EUROPE ... o glazbi-
Forum(o)Bir: