Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Prodanih albuma

Go down 
+3
K i K i
Nikola
cherokee_
7 posters
Autor/icaPoruka
cherokee_
novi forumaš
novi forumaš



Broj postova : 9
Join date : 03.02.2008
Age : 33

Prodanih albuma Empty
PostajNaslov: Prodanih albuma   Prodanih albuma Icon_minitimesri vel 13, 2008 9:30 pm

Jer zna mozda netko koliko u kolikom je broju primjeraka otprilike prodan Secret Society?
[Vrh] Go down
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Prodanih albuma Empty
PostajNaslov: Re: Prodanih albuma   Prodanih albuma Icon_minitimesri vel 13, 2008 11:54 pm

scratch To se i ja pitam. Niko nezna i nigdje nisam vidio da se spominju brojke. Bojim se ne puno. Negdje sam vidio podatak da je SFDD prodan u 600 000 primjeraka Neutral ...ali SS??? scratch Suspect
[Vrh] Go down
cherokee_
novi forumaš
novi forumaš



Broj postova : 9
Join date : 03.02.2008
Age : 33

Prodanih albuma Empty
PostajNaslov: ---   Prodanih albuma Icon_minitimečet vel 14, 2008 12:07 am

Ima jedna dobra stranica o broju prodanih ploca i dr. samo o EUROPE: http://www.freewebs.com/roger_fed/index.htm

Europe breaks the charts. Tam pise da je SS prodan u 3500 primjeraka u italiji od 10/2006 do 3/2007
To mi bas i nije puno. Al ok je.
[Vrh] Go down
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Prodanih albuma Empty
PostajNaslov: Re: Prodanih albuma   Prodanih albuma Icon_minitimečet vel 14, 2008 12:45 am

...ali to je samo jedna zemlja u ograničenom periodu. A činjenica je da se danas i inače albumi ne prodaju. Većina ekipe prži Cde...ili ima MPtrice. Od kojih dvadesetak ili više ljudi koje osobno poznam (Svi su inače fanovi Europea), samo sam ja kupio original.
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Prodanih albuma Empty
PostajNaslov: Re: Prodanih albuma   Prodanih albuma Icon_minitimečet vel 14, 2008 9:49 am

Nikola je napisao/la:
...ali to je samo jedna zemlja u ograničenom periodu. A činjenica je da se danas i inače albumi ne prodaju. Većina ekipe prži Cde...ili ima MPtrice. Od kojih dvadesetak ili više ljudi koje osobno poznam (Svi su inače fanovi Europea), samo sam ja kupio original.

I ja i Magnus iz Zagreba Wink
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
Natali
okorjeli fan
okorjeli fan
Natali


Broj postova : 127
Join date : 19.01.2008
Lokacija : Austria

Prodanih albuma Empty
PostajNaslov: Re: Prodanih albuma   Prodanih albuma Icon_minitimečet vel 14, 2008 7:49 pm

Ja takodjer cheers
[Vrh] Go down
Blues and Rock forever
okorjeli fan
okorjeli fan
Blues and Rock forever


Broj postova : 137
Join date : 18.01.2008
Age : 31
Lokacija : Nova Gradiška

Prodanih albuma Empty
PostajNaslov: Re: Prodanih albuma   Prodanih albuma Icon_minitimepet vel 15, 2008 5:09 pm

cherokee_ je napisao/la:
Jer zna mozda netko koliko u kolikom je broju primjeraka otprilike prodan Secret Society?
Hmm ja sam pročitala negdje 50 000 primjeraka....
[Vrh] Go down
Natali
okorjeli fan
okorjeli fan
Natali


Broj postova : 127
Join date : 19.01.2008
Lokacija : Austria

Prodanih albuma Empty
PostajNaslov: Re: Prodanih albuma   Prodanih albuma Icon_minitimepet vel 15, 2008 7:46 pm

Mislim da se sad nemoze tocno reci koliko se prodalo a i to negovori vise nista.U ovo vrijeme kad svatko moze sam przit CD-e (ili barem imaju netkog tko moze) nemoze se vise mjeriti kako se mjerilo prije.Mislim da danas nitko nemoze prodat milijune Cd-a kao u vrijeme ploca i kazeta.
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Prodanih albuma Empty
PostajNaslov: Re: Prodanih albuma   Prodanih albuma Icon_minitimesub vel 16, 2008 9:17 am

Zato Europe pametno razmišlja i imaju mp3 shop na stranici. cheers
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Prodanih albuma Empty
PostajNaslov: Re: Prodanih albuma   Prodanih albuma Icon_minitimesub vel 16, 2008 2:07 pm

ja hoću kupit originalni njihov CD,ali ne mogu ih pronaći u shopovima. Ako i dobiju koji primjerak odmah se proda. Zašto je to tako neka mi netko kaže? Sad
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Prodanih albuma Empty
PostajNaslov: Re: Prodanih albuma   Prodanih albuma Icon_minitimesub vel 16, 2008 6:31 pm

zana1971 je napisao/la:
ja hoću kupit originalni njihov CD,ali ne mogu ih pronaći u shopovima. Ako i dobiju koji primjerak odmah se proda. Zašto je to tako neka mi netko kaže? Sad

Naruče samo po jedan primjerak da vide hoće se prodati ili ne Sad Meni je poslao prijatelj iz Zagreba (Magnus, naravno Wink )
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Prodanih albuma Empty
PostajNaslov: Re: Prodanih albuma   Prodanih albuma Icon_minitimesub vel 16, 2008 7:09 pm

U Dallas Shopu u Rijeci je bilo nekoliko primjerka, al su me gledali koda sam s Marsa pao kad sam kupovo.
[Vrh] Go down
Natali
okorjeli fan
okorjeli fan
Natali


Broj postova : 127
Join date : 19.01.2008
Lokacija : Austria

Prodanih albuma Empty
PostajNaslov: Re: Prodanih albuma   Prodanih albuma Icon_minitimened vel 17, 2008 12:36 am

Ja sam kupila SFTD i SS preko Interneta (www.amazon.at) inace nebi ni ja ovdje imala nigdje kupit.
[Vrh] Go down
cherokee_
novi forumaš
novi forumaš



Broj postova : 9
Join date : 03.02.2008
Age : 33

Prodanih albuma Empty
PostajNaslov: --   Prodanih albuma Icon_minitimened vel 17, 2008 4:32 pm

Ja sam u Siriusu ( cd shop u zg, kod iblerovog trga, imporatnne galerija) kupio: 1982 - 2000, Start From The Dark, The Final Countdown i Secret Society. A i cesto znam tamo naci jos neke njihove cd-e.
[Vrh] Go down
ivica
fan
fan
ivica


Broj postova : 38
Join date : 19.01.2008
Lokacija : PANCEVO

Prodanih albuma Empty
PostajNaslov: Re: Prodanih albuma   Prodanih albuma Icon_minitimepon vel 18, 2008 3:38 am

ovde mozete naruciti od EUROPE http://www.oathrecords.com/shop/srp.html
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prodanih albuma Empty
PostajNaslov: Re: Prodanih albuma   Prodanih albuma Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prodanih albuma
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Intervju sa Mic-om + recenzija albuma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: EUROPE ... razno-
Forum(o)Bir: