Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Kolko su uistinu dobri?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
cherokee_
novi forumaš
novi forumaš



Broj postova : 9
Join date : 03.02.2008
Age : 33

Kolko su uistinu dobri? Empty
PostajNaslov: Kolko su uistinu dobri?   Kolko su uistinu dobri? Icon_minitimepon vel 11, 2008 8:16 pm

Zanima me kaj mislite gdje se EUROPE nalazi na "ljestvici" tj. nekakvoj razini rock bandova.
Moje misljenje je da su negdje oko sredine, kad se sve uzme u obzir. Premda mi se cini da su ostali nekako zakinuti. Jer su stvarno snimili mnogo pjesama koje su po mom misljenju trebale biti veliki hitovi.
Nekak imam osjecaj da nekad nisu bas imali previse srece sto se toga tice, i da zasluzuju puno bolji status na svjetskoj rock sceni.
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Kolko su uistinu dobri? Empty
PostajNaslov: Re: Kolko su uistinu dobri?   Kolko su uistinu dobri? Icon_minitimeuto vel 12, 2008 11:06 am

Ovisi o tome po kojim kriterijima se radi ta "ljestvica". Po popularnosti, broju prodanih albuma, kvaliteti live izvedbe...?
U današnje vrijeme hitovi nisu tako dugotrajni kao prije i uglavnom nisu ni kvalitetni (pogledajmo samo što se kod nas najviše sluša).
Europe se odlučio biti live band i koncentriraju se na turneje i koncerte. To je ono što žele najviše raditi. Po meni su što se tiče live koncerata najbolji live band (a dobili su i Swedish metal award za best live act nedavno). Svi koji ih čuju (nažalost uglavnom kad im ih ja pustim Sad ) kažu da zvuče super i da nisu imali pojma. Posebno su to ljudi koji se i sami bave glazbom i mlađi ljudi - dakle Europe su kvalitetni, suvremeni, razvijaju se s vremenom i ... jednostavno su pravi bend.
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Kolko su uistinu dobri? Empty
PostajNaslov: Re: Kolko su uistinu dobri?   Kolko su uistinu dobri? Icon_minitimesri vel 13, 2008 3:57 pm

Da, zavisi koje kriterije gledamo! U TFC fazi su po popularnosti bili na samom vrhu, a danas ih ih nema u medijima... danas su po meni svirački puno bolji nego onda kad su bili megazvijezde, a onda su prodavali milijune albuma... danas u tisućama... ,a meni su danas pri vrhu ljestvice... u TFC fazi su mi bili smiješni i ne kotiraju mi baš visoko... Eh, možemo o tome filozofirat do jutra... Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kolko su uistinu dobri? Empty
PostajNaslov: Re: Kolko su uistinu dobri?   Kolko su uistinu dobri? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kolko su uistinu dobri?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kolko nas ima!!!! J##### kolko nas ima!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: EUROPE ... o glazbi-
Forum(o)Bir: