Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Kee Marcello u Zagrebu

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Ines
neizlječivi fan
neizlječivi fan



Broj postova : 158
Join date : 12.07.2008

Kee Marcello u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Kee Marcello u Zagrebu   Kee Marcello u Zagrebu Icon_minitimeuto stu 10, 2009 12:38 am

Kee Marcello & Marco Mendoza & Mike Terrana + Alen Brentini Band sviraju u Zagrebu 22.11. u Boogaloo Clubu.

Ide li netko? Ja bi vrlo rado, ali nemam s kime, a samoj mi se zbilja ne ide u neki club za koji ni ne znam gdje je.

Ima li zainteresiranih da odemo skupa?
[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Kee Marcello u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Kee Marcello u Zagrebu   Kee Marcello u Zagrebu Icon_minitimepon stu 23, 2009 8:24 pm

jel bio tko?
ja sam vrlo rado htjela ici, no bronhitis i gripa (ne h1n1) su me zaustavili No
anyone?
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
Ines
neizlječivi fan
neizlječivi fan



Broj postova : 158
Join date : 12.07.2008

Kee Marcello u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Kee Marcello u Zagrebu   Kee Marcello u Zagrebu Icon_minitimečet stu 26, 2009 2:17 am

Ja sam ipak otišla sama. Sad Došla sam u Zagreb u petak radi Bajage, pa sam odlučila ostat i u nedjelju radi Kee-a. Objasnili su mi di je Boogaloo, pa nije bilo problema. Na ulaznici je pisalo da koncert počinje u 20:00h. To mi se činilo malo rano za rok koncert u nekom klubu, ali su na internetu napomenuli da je početak nešto raniji zato što je nedjelja. Kad sam došla nitko nije tražio da pokažem ulaznicu. U kafiću je bilo nešto ljudi, a u prostoru za koncert je Alen Brentini sa bandom uštimavao instrumente. Kad su to obavili, umjesto da počnu svirat napustili su prostoriju i vratili se tek u 21:30. Srećom, u međuvremenu su puštali dobru rok glazbu pa je vrime brzo prolazilo. Oni su svirali nešto više od pola sata i to je dobro zvučalo. Bilo je vrlo malo ljudi i izgledalo je kao da se svi međusobno poznaju i da poznaju Brentinija. Suvišno je reći da sam se osijećala kao Marsovac. Taman sam se počela pitat jeli Kee uopće došao u Zagreb kad je Brentini konačno najavio glavne zvijezde večeri. Međutim, opet je uslijedila pauza ispunjena dobrom glazbom iz zvučnika. Konačno su se ukazali oko 22:30:Kee Marcello & Marco Mendoza & Mike Terrana. cheers Od prvog takta su počeli žestoko, malo i previše za moj ukus. Uglavnom je pjevao Kee, ali je i Mendoza otpjevao nekoliko stvari. Izveli su i jednu improvizaciju koja je jako dobro zvučala. Mendoza ju je najavio kao 'Cough In Croatia'. Rekao je da su i on i Kee na putu da se razbole i počeo 'kašljati' u ritmu glazbe. Bubnjar je imao vrlo dugi solo za vrijeme kojega su Kee i Mendoza otišli na piće. Lupao je bubnjeve 'like there's no tomorrow', kako to Englezi lijepo kažu. Vrlo osebujan lik. Izgleda kao kečer. Kad su se vratili na bis Kee je rekao da bi mogli prepoznati slijedeću pjesmu. Bila je to Superstitious. Ekipa je podivljala, što me ugodno iznenadilo. Čini se da ima još ljudi u Hrvatskoj, osim nas, koji nisu zaboravili Europe. I to vrlo mladi ljudi. Uglavnom dugokosi momci u crnom ili jeansu i poneka djevojka. Jedan momak je digao visoko u zrak CD sa najvećim hitovima Europa. Bio je i jedan vrlo elastičan, rasplesani djedica. Da se vratimo pjesmi Superstitious: Kee je čak ubacio i 'No woman no cray', kao što je to Europe običavao raditi. Iza toga je uslijedio 'Bumbarov let' i to je bilo to. Premda je bilo malo ljudi svirali su kao da su na Wembley-u. Vrime je učas prošlo. Drago mi je da sam bila tamo, ali moram priznati da je to što sada svira malo predivlje za mene. Fali mu Tempest da te njegove egzibicije uoblići u neku normalnu melodiju i da to naravno otpjeva jer Kee stvarno nije pjevač. Kad su završili Mendoza je rakao da će biti u kafiću i da ćemo moći kupiti neke od njihovih CD-ova. Ja sam ipak odmah napustila mjesto događaja jer je već bila ponoć i pojma nisam imala kako ću se vratit doma. confused Srećom na stanici je bila jedna cura sa rasporedom noćnih linja. Dobro smo se načekale dok se ukazao autobus. Dobar dio puta sam ipak morala prijeći pješke. Bilo je vrlo čudno hodati potpuno praznom Ilicom. Došla sam doma oko 1:20, a ujutro u !0:00 sam bila u busu za Split.

Nadam se da sam donekle dočarala atmosferu s koncerta. Šteta što nije bilo više ljudi. U Zagrebu toliko ljudi svira gitaru pa sam očekivala da će doći vidjeti kako to pravi majstori rade. Možda bi bilo bolje da je bio petak ili subota. Ili da je koncert bio u nekom manjem prostoru. Dobra strana malog broja ljudi je što nije bilo previše duhanskog dima u zraku. cheers
[Vrh] Go down
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Kee Marcello u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Kee Marcello u Zagrebu   Kee Marcello u Zagrebu Icon_minitimepet pro 04, 2009 4:12 pm

Iako si mi ovo sve ispričala, lijepo je bilo pročitati opet tvoj doživljaj koncerta. Šteta stvarno što je bilo tako malo ljudi.............
[Vrh] Go down
europa-zd
fan
fan
europa-zd


Broj postova : 16
Join date : 15.12.2009
Lokacija : Zadar

Kee Marcello u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Kee Marcello u Zagrebu   Kee Marcello u Zagrebu Icon_minitimeuto pro 15, 2009 3:25 am

Ja bija 2 dana prije u ZG, da san zna za ovo osta bi sigurno. A bas u Boogalooa par dana iza koncerta pa ni tada nisam zna da se ovo odrzalo. Kee je posjetio i Rijeku ali naravno ni za to nisam zna Mad
[Vrh] Go down
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Kee Marcello u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Kee Marcello u Zagrebu   Kee Marcello u Zagrebu Icon_minitimesri pro 16, 2009 12:22 am

Ja sam bio u Rijeci pošto mi je par km od kuće... malo je zvuk u početku bio loš, al je na kraju dobro prošlo! Inače, meni Kee super svira, ali njegove autorske pjesme mi stvarno ne valjaju..... sva sreća da je sviro dosta pjesama od Europe!!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kee Marcello u Zagrebu Empty
PostajNaslov: Re: Kee Marcello u Zagrebu   Kee Marcello u Zagrebu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kee Marcello u Zagrebu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» The Cult u Zagrebu 30.09.2009!
» kee marcello na rapidshare
» KEE MARCELLO & TORBEN SCHMIDT
» Kee Marcello u Rijeci 22.05.2009.!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: EUROPE ... razno-
Forum(o)Bir: