Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Tuzno,tuzno....

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
magnus
neizlječivi fan
neizlječivi fan
magnus


Broj postova : 238
Join date : 19.01.2008
Age : 50
Lokacija : Zagreb

Tuzno,tuzno.... Empty
PostajNaslov: Tuzno,tuzno....   Tuzno,tuzno.... Icon_minitimesub ruj 19, 2009 1:04 pm

Danas sam na netu slucajno naletio na novi singl Bon Jovija We weren`t born to follow..... Po meni pjesma je jadna da nemre biti jadnija.... ne moze se niti usporediti sa Europe i Last look at eden ili bilo kojom stvari sa njihovog albuma.... i kaj je jos gore,Bon Jovi je na 4 mjestu top liste na Otvorenom radiju a o Europe ni traga ni glasa. Tuzno,jako tuzno..... Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Ines
neizlječivi fan
neizlječivi fan



Broj postova : 158
Join date : 12.07.2008

Tuzno,tuzno.... Empty
PostajNaslov: Re: Tuzno,tuzno....   Tuzno,tuzno.... Icon_minitimened ruj 20, 2009 12:15 am

Ma šta tužno, tragično! A nije ni čudo budući da Europe teži jednom čvršćem zvuku koji nije baš za svačije uši, dok se Bon Jovi pretvorio u country rock ili čak pop band.
[Vrh] Go down
elvis
neizlječivi fan
neizlječivi fan



Broj postova : 205
Join date : 22.02.2008
Age : 40
Lokacija : Opstina Gornji Milanovac

Tuzno,tuzno.... Empty
PostajNaslov: Re: Tuzno,tuzno....   Tuzno,tuzno.... Icon_minitimened ruj 20, 2009 11:56 am

Ma ljudi bole me brige za Jovi-a (ko voli nemoj da se ljuti) i bolje da se Europe ne takmici sa svim tim fenserima na top listama, vazno mi je da ljudi kidaju kako sviraju i ne treba mi vise nista.
Ines sto kazes ti pravi su pop,ne bi me cudilo da krenu u hip hop fazonu Smile
[Vrh] Go down
Odin
veliki fan
veliki fan
Odin


Broj postova : 61
Join date : 28.02.2009
Age : 50
Lokacija : Osijek

Tuzno,tuzno.... Empty
PostajNaslov: Re: Tuzno,tuzno....   Tuzno,tuzno.... Icon_minitimepet lis 02, 2009 4:00 am

Bon jovi je old skul kao i europe ali njihova prednost je što su non stop tu a europe je imao pauzu-žalosno ali tako je.
[Vrh] Go down
http://www.metal-bible.com
Sponsored content





Tuzno,tuzno.... Empty
PostajNaslov: Re: Tuzno,tuzno....   Tuzno,tuzno.... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tuzno,tuzno....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
 :: EUROPE ... razno-
Forum(o)Bir: