Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Lep pozdrav od bližnjih sosedov! :)

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Undine
novi forumaš
novi forumaš



Broj postova : 5
Join date : 25.01.2008

Lep pozdrav od bližnjih sosedov! :) Empty
PostajNaslov: Lep pozdrav od bližnjih sosedov! :)   Lep pozdrav od bližnjih sosedov! :) Icon_minitimepet sij 25, 2008 2:04 pm

Bok svima!Wink
Oglašam se vam iz Slovenije,in upam da ne zamerite,ker uporabljam svoj jezik...Lahko mi odgovarjate po hrvaško,razumem čisto vse,samo ne upam si pisati po vaše,da se mi slučajno ne zalomi(v osnovni sem se učila še Titovo srbohrvaščino,ampak po tisti brezvezni vojni je prišlo v vaši slovnici do razlik!).Torej,bratje v rokenrolu,namesto da se kregamo,kot to počno naši butasti politiki,stopimo skupaj in se združimo v en narod,narod rokerjev,kajti EUROPE so pripravljeni nastopiti povsod tam,kjer lahko na koncertih pričakujejo velike množice!
Da ne izgubljam besed;koliko mi pomenijo EUROPE si poglejte na www.geocities.com/undine75/europetheband_slovenia.html
Se slišimo kmalu! Undine
[Vrh] Go down
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Lep pozdrav od bližnjih sosedov! :) Empty
PostajNaslov: Re: Lep pozdrav od bližnjih sosedov! :)   Lep pozdrav od bližnjih sosedov! :) Icon_minitimepet sij 25, 2008 5:38 pm

Hej!!! Surprised Very Happy Pa di si ti mala??? Shocked Laughing Kad će opet kakav koncert da se napijemo ko zadnji put na Iron Maidenu u Ljubljani??? Laughing Jel dolazite u Split na Maidene??? Laughing Laughing Laughing
Pozdrav od Nikole!!!!!!!! cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Lep pozdrav od bližnjih sosedov! :) Empty
PostajNaslov: Re: Lep pozdrav od bližnjih sosedov! :)   Lep pozdrav od bližnjih sosedov! :) Icon_minitimepon sij 28, 2008 11:19 am

Hej, Alenka!

Dobrodošla! Jesi uspjela pogledati snimku koncerta iz Nalena? Još uvijek je na netu.

Pusaaaaaa!
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
Sponsored content





Lep pozdrav od bližnjih sosedov! :) Empty
PostajNaslov: Re: Lep pozdrav od bližnjih sosedov! :)   Lep pozdrav od bližnjih sosedov! :) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Lep pozdrav od bližnjih sosedov! :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pozdrav......
» POZDRAV SVIMA!!!!
» Pozdrav svima
» Pozdrav svima - nova FB aplikacija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: INTRODUCTION ... predstavite nam se-
Forum(o)Bir: