Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 LAST LOOK AT EDEN

Go down 
+2
Nikola
ivica
6 posters
Autor/icaPoruka
ivica
fan
fan
ivica


Broj postova : 38
Join date : 19.01.2008
Lokacija : PANCEVO

LAST LOOK AT EDEN Empty
PostajNaslov: LAST LOOK AT EDEN   LAST LOOK AT EDEN Icon_minitimesub ruj 05, 2009 1:43 am

JUCE SAM NABAVIO NOVI ALBUM NE MOGU DA VAM KASEM KAKO I GDE JER CE ODMAH DA ME ISPLJUJU NA FORUMU.MOGU DA VAM PREPORUCIM DA GA OBAVEZNO NABAVITE JER JE ODLICAN,DOSTA SE RAZLIKUJE OD S.F.T.D I S.S PRVO STO SU MELODIJE MNOGO VESELIJE ZA RAZLIKU OD OVA DVA KOJI SU PO MOM MISLJENJU PREVISE OZBILJNI I POMALO MRACNI,DRUGO MIC JE KONACNO POCEO DA SVIRA KLAVIJATURE U NEKIM PESMAMA,TRECE JOEY-EV NACIN PEVANJA U NEKIM PESMAMA PODSECA NA NJEGOV VOKAL SA *OUT OF THIS WORLD* ALBUMA.SVE U SVEMU ALBUM JE MODERNA MESAVINA DEEP PURPLE,WHITESNAKE,THIN LIZZY.POSTO VEROVATNO PREDPOSTAVLJATE ODAKLE SAM NABAVIO ALBUM PRE NEGO SE NASAO U PRODAJI SAMO DA ZNATE DA SAM ORIGINAL VEC NARUCIO,SVE ALBUME IMAM U ORIGINALU STO ZNACI DA IH KUPUJEM TO JEST POSTUJEM TRUD I MUKU BENDA EUROPE cheers . POZDRAV IZ PANCEVA
[Vrh] Go down
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

LAST LOOK AT EDEN Empty
PostajNaslov: Re: LAST LOOK AT EDEN   LAST LOOK AT EDEN Icon_minitimesub ruj 05, 2009 5:10 pm

Super! Jedva čekam da ga čujem!
[Vrh] Go down
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

LAST LOOK AT EDEN Empty
PostajNaslov: Re: LAST LOOK AT EDEN   LAST LOOK AT EDEN Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 4:07 pm

Ja sam ga "preordala" preko Bengansa (i to bi trebao biti potpisani primjerak Cool) i jedva čekam da mi dode bounce
[Vrh] Go down
Ines
neizlječivi fan
neizlječivi fan



Broj postova : 158
Join date : 12.07.2008

LAST LOOK AT EDEN Empty
PostajNaslov: Re: LAST LOOK AT EDEN   LAST LOOK AT EDEN Icon_minitimepet ruj 11, 2009 8:18 pm

Ja sam ga skinila s Interneta, ali ću svakako naručit original, kao i do sada. Oduševila me In My Time. Moram ga poslušat još nekoliko puta da bi dala svoj konačni sud o cijelom albumu. Ipak mislim da će mi i dalje Secret Society bit najdraži. Taj album me oduševio odmah na prvo slušanje. Inače, kupila sam u Splitu u Dancing Bear EP Last Look At Eden. Izdavač je Menart. Imali su samo jedan primjerak. Možda dođe i cijeli album.
Jedna zanimljivost: kad sam bila u Puli u srpnju uđem ja u cd shop i, onako iz znatiželje, pitam imaju li šta od Europe-a. Na moje ogromno iznenađenje i sreću imali su dva dvd-a od kojih je jedan bio upravo onaj koji mi je trebao i kojeg nisam dobila premda sam ga bila naručila preko cd shop-a Dallas odmah nakon što je objavljen. Bijaše to koncert iz Stockholma, 1986. s John-om Norum-om, ponovo izdan na 20. godišnjicu. It made my day!
[Vrh] Go down
elvis
neizlječivi fan
neizlječivi fan



Broj postova : 205
Join date : 22.02.2008
Age : 40
Lokacija : Opstina Gornji Milanovac

LAST LOOK AT EDEN Empty
PostajNaslov: Re: LAST LOOK AT EDEN   LAST LOOK AT EDEN Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 1:38 pm

Ljudi izasao album...IZASAO ALBUM I KAZU DA JE BRUKA KOLIKO JE DOBAR Smile)))
Jedva cekam da ga drzim u ruci !!!!!!!
Bruka Very Happy
[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

LAST LOOK AT EDEN Empty
PostajNaslov: Re: LAST LOOK AT EDEN   LAST LOOK AT EDEN Icon_minitimeuto lis 20, 2009 12:17 am

album je odlicaan,fantastican, savrsen. top 3 pjesme: In my time, new love in town & gonna get ready Like a Star @ heaven
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
Sponsored content





LAST LOOK AT EDEN Empty
PostajNaslov: Re: LAST LOOK AT EDEN   LAST LOOK AT EDEN Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
LAST LOOK AT EDEN
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Last Look At Eden - u kolovozu/rujnu!!!
» LAST LOOK AT EDEN - lyrics+link
» LAST LOOK AT EDEN - video premijera !!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: EUROPE ... o glazbi-
Forum(o)Bir: