Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 PITANJE ZA SVE CLANOVE

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
ivica
fan
fan
ivica


Broj postova : 38
Join date : 19.01.2008
Lokacija : PANCEVO

PITANJE ZA SVE CLANOVE Empty
PostajNaslov: PITANJE ZA SVE CLANOVE   PITANJE ZA SVE CLANOVE Icon_minitimened sij 20, 2008 2:51 am

O CEMU MODERATORI NA EUROPE FORUMU PRICAJU, U CEMU JE PROBLEM,KOJA JE POENTA NJIHOVE PRICE? scratch
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

PITANJE ZA SVE CLANOVE Empty
PostajNaslov: Re: PITANJE ZA SVE CLANOVE   PITANJE ZA SVE CLANOVE Icon_minitimepon sij 21, 2008 12:34 pm

Počelo je tako da su na španjolskom thread-u pisali o privatnim stvarima članova benda (čestitali su rođendan nekom od članova njihove obitelji). Moderatori su to skužili i to je protiv pravila i zaključali su thread.
Onda su nas sve podsjetili da je službeni jezik foruma engleski i zamolili da odsad pišemo na engleskom jer je njima nemoguće kontrolirati sve jezike i paziti da netko ne piše ono što ne smije. Ponudili su ljudima translation tools i organizirali nas da napravimo, ako želimo, dodatne forume na našim jezicima. Oni će napraviti obavijest i staviti sve linkove (svih jezika...) na official forum. Tu bi trebao biti i ovaj naš forum.

Ja se slažem s njima. Volim onaj forum i upoznala sam puno ljudi iz različitih zemalja. Tamo možeš saznati sve vijesti brzinom svijetlosti. Odlučila sam napraviti ovaj forum kako bi ih još jednom podsjetila kako ima fanova u našim krajevima i kako bismo (ako uspijemo Very Happy ) proširili priču o Europe, kako su se vratili, kako imaju nove albume...

Eto... to je sva priča. Pravila su prekršena pa su ih podsjetili na njih.
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
 
PITANJE ZA SVE CLANOVE
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: EUROPE ... razno-
Forum(o)Bir: