Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Časopis Yesterdays news

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Časopis Yesterdays news Empty
PostajNaslov: Časopis Yesterdays news   Časopis Yesterdays news Icon_minitimepet kol 29, 2008 10:19 am

Na official forumu sam pronašla da su fanovi iz Belgije započeli prije par godina prikupljanje materijala (slika i intervjua) grupe kako bi napravili časopis Yesterdays news. Super mi je ta ideja Smile
Do sada su prikupili materijale za 6 izdanja uz pomoć ostalih članova s foruma. Čini mi se da bi to trebalo biti odlično, pa sam mailom kontaktirala Andrewa i Karolien i naručila poštom svih 6 časopisa. Trebali bi mi stići svaki dan, baš me zanima kako to sve skupa izgleda Very Happy
Jedva čekaaaaaaaaaaam study
[Vrh] Go down
elvis
neizlječivi fan
neizlječivi fan



Broj postova : 205
Join date : 22.02.2008
Age : 40
Lokacija : Opstina Gornji Milanovac

Časopis Yesterdays news Empty
PostajNaslov: Re: Časopis Yesterdays news   Časopis Yesterdays news Icon_minitimepet kol 29, 2008 5:53 pm

Zanimljiva Ideja... u stvari..
Mnogo DOBRA
[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Časopis Yesterdays news Empty
PostajNaslov: Re: Časopis Yesterdays news   Časopis Yesterdays news Icon_minitimesub kol 30, 2008 2:20 am

wow... super... javite kakav je casopis Wink
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Časopis Yesterdays news Empty
PostajNaslov: Re: Časopis Yesterdays news   Časopis Yesterdays news Icon_minitimečet ruj 25, 2008 1:43 pm

Evo javljam da sam prije 2 dana (znači utorak) dobila 6 brojeva časopisa Yesterday s news cheers

Naime, koliko sam razumjela Karolien i Andrew su zaslužni što se uopće "kreirao" časopis takve vrste i financiraju se isključivo iz prodaje istih (ja sam 6 brojeva platila 5 €)- ma dala bih ja i više da je koštalo Laughing . U suradnji s drugim fanovima s official foruma kao što su - Jenny, Claire, Stein-Vidar,Hannah i Laura, Alenka itd. svaki broj ima nekoliko stalnih rubrika, priče i doživljaje s koncerata još od 2005. g., puno fotografija i na kraju neke nagradne igrice - što je super ideja Smile Časopis naizgled i nije nešto (što mi nije toliko ni važno), manjeg je formata - ali je zato sadržaj fenomenalan! S obzirom da su to priče fanova s koncerata i intervjui iz časopisa, dojmilo me se na koji je način svaki od njih doživio "svoj" koncert, a neki su bome bili i na više njih Very Happy U jednom sam dahu čitala broj po broj Smile Zapravo, kada čovjek pročita sve te priče - tek onda skuži da svi mi fanovi dišemo kao jedno , nije nam teško proputovati pola kontinenta za koncert ako treba i sve bi dali samo da upoznamo svoje idole. Super stvar Like a Star @ heaven
Baš mi je drago da sam postala vlasnica tih časopisa, jer me uhvatila nostalgija čitajući tekstove. Prisjetila sam se unatrag 20 godina kada su počinjali, euforije koja je vladala nakon TFC cheers i moje izljepljene sobe njihovim posterima iz časopisa Bravo koji je bio na njemačkom a ja sam ne znajući ni riječi tog jezika, uz riječnik prevodila jednu po jednu riječ da bih samo bar nešto doznala što se događa cherry Onda poduža pauza........... Sad
Na neki način nadoknađujem izgubljeni "prazni hod" od tih nekoliko godina dok opet nisam čula da moja najdraža grupa opet žari i pali svojim neponovljivim pjesmama cheers
Slijedeći broj je sigurno moj lol!
[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Časopis Yesterdays news Empty
PostajNaslov: Re: Časopis Yesterdays news   Časopis Yesterdays news Icon_minitimepet ruj 26, 2008 9:28 pm

ajd super! cheers
a (ako mate vremena, naravno) hocete nam skinirat 1-2 stranice da vidimo kako to otprilike izgleda? Very Happy
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Časopis Yesterdays news Empty
PostajNaslov: Re: Časopis Yesterdays news   Časopis Yesterdays news Icon_minitimened ruj 28, 2008 6:40 pm

Eh, kad bih ja to samo znala stavit na forum stavila bih Embarassed scratch
Pitat ću moju pametnu djecu, pa ako budu imali vremena pomoći će mi da vam pokažem bar koju stranicu study
[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Časopis Yesterdays news Empty
PostajNaslov: Re: Časopis Yesterdays news   Časopis Yesterdays news Icon_minitimepon ruj 29, 2008 3:56 pm

pa, mozete skenirat stranicu, spremit skeniranu stranicu, i onda pomocu www.tiny.com postat sliku/e... Very Happy
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
Sponsored content





Časopis Yesterdays news Empty
PostajNaslov: Re: Časopis Yesterdays news   Časopis Yesterdays news Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Časopis Yesterdays news
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: EUROPE ... razno-
Forum(o)Bir: