Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Europe in precious gold......................

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Europe in precious gold...................... Empty
PostajNaslov: Europe in precious gold......................   Europe in precious gold...................... Icon_minitimesub kol 16, 2008 7:29 pm

Ne znam koliko vas se sjeća da sam prije Dalhalle dala napraviti, prema svom dizajnu, privjesak "E" s crnim oniksom (kamenom za moj horoskopski znak).... Nosim taj teeeški privjesak danonoćno i nikad ga ne skidam. Izgleda ludilo Wink

Danas poslijepodne imala sam novi brainstorming Smile i skužila da bi mi dobro došle naušnice. Već dugo ništa ne nosim na ušima jer mi je sve bezveze što ima u našim zlatarnama Sad
Kupila bih naušnice od istog ovalnog crnog oniksa i na njih dodala lančić s tri uzastopna slova. Slova bi bila u Europe fontu, ali promijenjena prema novom E (oštrija... opakija Smile)

K N R (početna slova imena moje obitelji K=KiKi, N=sin, R=muž) a ujedno dođe i kao K & R kao rock'n roll Smile

Stavila sam skicu i pored nje sliku privjeska kojeg već imam.... sad bi bio set cheers


Europe in precious gold...................... Ear_ri12
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Europe in precious gold...................... Empty
PostajNaslov: Re: Europe in precious gold......................   Europe in precious gold...................... Icon_minitimened kol 17, 2008 3:14 pm

wow!! ovo je super.. vrlo pametna ideja i fkt izgleda super. Jako mi se svida cheers
Samo, hoce li vam to bit pretesko? s obzirom da je i privjesak malo ( Very Happy ) tezi...?
Al, u svakom slucaju sve pohvale!
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Europe in precious gold...................... Empty
PostajNaslov: Re: Europe in precious gold......................   Europe in precious gold...................... Icon_minitimepon kol 18, 2008 8:21 am

Svaka čast za ideje, interesantno izgleda Very Happy
Ja osobno volim manji nakit npr. najjednostavniji mali cirkon na uhu Like a Star @ heaven
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Europe in precious gold...................... Empty
PostajNaslov: Re: Europe in precious gold......................   Europe in precious gold...................... Icon_minitimepon kol 18, 2008 9:28 pm

Smile

Zasad imam samo onaj mali crni dio gore. Ne znam hoće li biti teško... mogu napraviti bez kamenčića, pa da slova budu tanja. Ovaj privjesak je morao biti težak da stane svo kamenje na njega Wink
Ja se ne kitim previše, ali kad nešto nosim, onda je to posebno, specifično samo meni. Ne nosim bižuteriju (nekad samo, npr. u svatovima (koje mrzim, ali kad se mora Sad ...) uz neki outfit...
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Europe in precious gold...................... Empty
PostajNaslov: Re: Europe in precious gold......................   Europe in precious gold...................... Icon_minitimepon kol 18, 2008 11:55 pm

da, da.. oke...
al, ovo super izgleda, stvrano! cheers
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
Sponsored content





Europe in precious gold...................... Empty
PostajNaslov: Re: Europe in precious gold......................   Europe in precious gold...................... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Europe in precious gold......................
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» EUROPE u CROATIA !
» Europe bootlegs
» Europe from Japan!
» Novi Europe fan :)
» EUROPE SOUNDTRACKS??

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: OTHER ... ostale teme-
Forum(o)Bir: