Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Iron Maiden u Splitu

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Iron Maiden u Splitu Empty
PostajNaslov: Iron Maiden u Splitu   Iron Maiden u Splitu Icon_minitimepet kol 08, 2008 8:49 am

Agrrrrrr, ne mogu vjerovati -Ironi su tu, i Snoopy Dog i Alicia Keys itd........svi osim Europe Mad , ali ne gubimo nadu sunny

Velike su pripreme za ovaj koncert u gradu, svi su doslovce poludili Smile
Ipak je to bend čija publika će bit, uglavnom kao i sada za Europe oko 40-tak godina (nepodcjenjujem mlađe ili starije od toga ) Laughing
Čula sam da je momak iz Splita dobio sve pohvale za izradu majice koje će možda na koncertu nositi i sami članovi benda cheers

Evo članka o koncertu iz Slobodne Dalmacije :
http://www.slobodnadalmacija.hr/Reflektor/tabid/92/articleType/ArticleView/articleId/17709/Default.aspx

Ne znam da li su prodane sve ulaznice, što vi mislite kako će to sve skupa izgledati Question
[Vrh] Go down
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Iron Maiden u Splitu Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden u Splitu   Iron Maiden u Splitu Icon_minitimesub kol 09, 2008 10:16 am

Sutra sam na Maidenima u Splitu! Very Happy Bit će spektakl! Very Happy Dickinson slavi 50ti rođendan, a ja 20 godina kako sam Maiden fan! Laughing
[Vrh] Go down
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Iron Maiden u Splitu Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden u Splitu   Iron Maiden u Splitu Icon_minitimened kol 10, 2008 2:36 pm

Super cheers Nadam se da ćeš uživati i ispričati nam iz prve ruke tvoje utiske Smile
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Iron Maiden u Splitu Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden u Splitu   Iron Maiden u Splitu Icon_minitimepet kol 15, 2008 11:28 am

Hajde, jesi se otrijeznio već, prošlo je skoro tjedan dana - PRIČAJ NAM!!! Smile
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Iron Maiden u Splitu Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden u Splitu   Iron Maiden u Splitu Icon_minitimepet kol 15, 2008 3:07 pm

Bilo je super , prva liga! Šta glumi onaj lik iz onih novina da je spektakl izosto? Malo su kasnili, ali to se ni ne osjeti u takvom ambijentu. Evil or Very Mad Dali su sve od sebe...možda se malo tiše čulo na početku. Iako su u godinama imaju nevjerojatno snage i energije i vidjelo se da uživaju u svirci! A specijalni efekti? Vatromet... Edi kao robot... pa onda Edi kao mumija... , a pojavio se i prijatelj Vrag osobno na The Number Of The Beast! Ludnica! Shocked
Zamjerka je ova (nema veze sa Maidenima): PIVA NA STADIONU JE BILA 20KN!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Neko ko voli i može popit ko ja, to ga može dovesti na prosjački štap! Wink Laughing Od sva tri Maidenova koncerta, ovaj mi je bio najbolji! Smile
[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Iron Maiden u Splitu Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden u Splitu   Iron Maiden u Splitu Icon_minitimepet kol 15, 2008 3:55 pm

ajd super.. drago mi je da vam je bilo super.... kolko je uopce trajao koncert?
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Iron Maiden u Splitu Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden u Splitu   Iron Maiden u Splitu Icon_minitimepet kol 15, 2008 5:09 pm

1:45 Wink
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Iron Maiden u Splitu Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden u Splitu   Iron Maiden u Splitu Icon_minitimesub kol 16, 2008 10:06 am

I... jesi na prosjačkom štapu ili si se snašao? Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Iron Maiden u Splitu Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden u Splitu   Iron Maiden u Splitu Icon_minitimesub kol 16, 2008 12:06 pm

Ma sanašo sam se. Imam nešto ušteđevine! Wink
[Vrh] Go down
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Iron Maiden u Splitu Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden u Splitu   Iron Maiden u Splitu Icon_minitimesub kol 16, 2008 4:56 pm

Drago mi je da si uživao na koncertu, nadam se da nije bilo neugodnih situacija bom
[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Iron Maiden u Splitu Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden u Splitu   Iron Maiden u Splitu Icon_minitimesub kol 16, 2008 6:34 pm

lol!
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
Sponsored content





Iron Maiden u Splitu Empty
PostajNaslov: Re: Iron Maiden u Splitu   Iron Maiden u Splitu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Iron Maiden u Splitu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: OTHER ... ostale teme-
Forum(o)Bir: