Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Odoh za USA! (Houston , Texas)

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Odoh za USA!  (Houston , Texas) Empty
PostajNaslov: Odoh za USA! (Houston , Texas)   Odoh za USA!  (Houston , Texas) Icon_minitimesub lip 21, 2008 11:07 pm

Istina, idem sutra. Very Happy Uzeo godišnji, a imam i dosta starog godišnjeg. Very Happy Stari mi tamo radi pa mi se pružila prilika. Laughing Bit ću mjesec dana! Smile Imaju i tamo komp i internet Laughing tako da se ništa ne mjenja! Wink Čujemo se valjda brzo?! Rolling Eyes
[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Odoh za USA!  (Houston , Texas) Empty
PostajNaslov: Re: Odoh za USA! (Houston , Texas)   Odoh za USA!  (Houston , Texas) Icon_minitimened lip 22, 2008 1:29 am

pa, ja se nadam da cemo se cut... lijep provod zelim i poslikajte par slika, da i mi vidimo kako lijepo u usa je... Very Happy
jos jednom, sretan put.!.
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Odoh za USA!  (Houston , Texas) Empty
PostajNaslov: Re: Odoh za USA! (Houston , Texas)   Odoh za USA!  (Houston , Texas) Icon_minitimened lip 22, 2008 7:46 am

Odlično! Very Happy Sretan ti put i javi se uskoro!

Ja ne znam kako bih ja preživjela tako dugi put avionom Embarassed
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
elvis
neizlječivi fan
neizlječivi fan



Broj postova : 205
Join date : 22.02.2008
Age : 40
Lokacija : Opstina Gornji Milanovac

Odoh za USA!  (Houston , Texas) Empty
PostajNaslov: Re: Odoh za USA! (Houston , Texas)   Odoh za USA!  (Houston , Texas) Icon_minitimepon lip 23, 2008 4:33 pm

Uuuuuuuuu al je tebi lepo Nikolaaaa !!
Srecan put lepo se provedi!
Steta sto se zavrsila sezona al mozda i odgleda Houston Rockets
E da i slikaj naravno
ZZ-op
[Vrh] Go down
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Odoh za USA!  (Houston , Texas) Empty
PostajNaslov: Re: Odoh za USA! (Houston , Texas)   Odoh za USA!  (Houston , Texas) Icon_minitimesri lip 25, 2008 2:46 pm

Shocked Uf, evo mene u Houstonu. Put bio stvarno dug, 10 sati. Twisted Evil Dobro da ima filmova u avionu jer bi poludio od dosade. Malo mi se bilo cudno priviknut na vremensku razliku od 7 sati. Sad je dobro. Tu je nekako sve drugacije... Klima...uf, przi puno jace sunce i kao da je vece... nema sanse ga pogledati bez suncanih Cool ... zrak je dosta vlazan kao poslije tusiranja u kupaoni pa mi se cini kao da je teze disat. Oblaci opet imaju drugaciji oblik.... neznam... kao da sam na nekoj drugoj planeti gdje su uvjeti slicni nasim. Trebam jos puno toga upoznat, ali sta sam zasad vidio ima puno veci izbor svega ...od robe... hrane...cuge .... i ima stvarno extra okus. Mozda zato ima puno Amerikanaca sa kojom kilom vise. Laughing Ovih dana cu malo vise izlazit van pa cu upoznat vise sve. Ima i dobrih TV programa... naravno ja gledam samo one gdje pustaju hard rock, rock, arena rock... Eh , da.... i pusta se dosta Europe, ali samo stare stvari... Cujemo se jos... moram baterije za fotic stavit pa da malo slikam i stavim
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Odoh za USA!  (Houston , Texas) Empty
PostajNaslov: Re: Odoh za USA! (Houston , Texas)   Odoh za USA!  (Houston , Texas) Icon_minitimesri lip 25, 2008 2:57 pm

Drago mi je da si sretno stigao! Very Happy
Možda je stvarno sve tako drugačije, ili ti se samo čini jer si prvi puta tamo pa je feeling vjerojatno super cheers

Javljaj se!
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Odoh za USA!  (Houston , Texas) Empty
PostajNaslov: Re: Odoh za USA! (Houston , Texas)   Odoh za USA!  (Houston , Texas) Icon_minitimesri srp 02, 2008 7:31 pm

Pozdrav od mene! Ovdje je i dalje vruce, sparno , ali lijepo. Very Happy Trenutno pijem jednu njihovu pivu koja se zove "Fat Tire" . Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Odoh za USA!  (Houston , Texas) Empty
PostajNaslov: Re: Odoh za USA! (Houston , Texas)   Odoh za USA!  (Houston , Texas) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Odoh za USA! (Houston , Texas)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: OTHER ... ostale teme-
Forum(o)Bir: