Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Promocija naseg omiljenog banda

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
magnus
neizlječivi fan
neizlječivi fan
magnus


Broj postova : 238
Join date : 19.01.2008
Age : 49
Lokacija : Zagreb

Promocija naseg omiljenog banda Empty
PostajNaslov: Promocija naseg omiljenog banda   Promocija naseg omiljenog banda Icon_minitimesub lip 21, 2008 8:56 pm

http://www.flickr.com/photos/swedish_institute/

Prije par godina Kraljevina Švedska (www.sweden.se) i Švedski institut (www.si.se) organizirali su natjecaj za sve ljude koji su posjetili Svedsku i koji imaju slika koje bi im ustupili za daljnju promociju svoje zemlje.
Ja sam poslao nekih dvadesetak svojih a odabrane su `samo` dvije Laughing
Gore je link pa mozete pregledavati sve nagradene slike....moje su na sedmoj stranici......Pipi Duga Carapa Very Happy i slika sa EUROPE koncerta.Eto i jedan moj skromni doprinos za promociju naseg omiljenog banda u svijetu cheers .
Zadnju informaciju koju sam dobio o slikama je da se koriste na stranici www.secondlife.com -Nekakva stranica gdje mozete `napraviti` svoj virtualni zivot....Svedska je prva zemlja koja ima svoju virtualnu drzavu na toj stranici,gdje mozete postati punopravni gradanin Svedske cheers ,a slike krase virtualnu svedsku ambasadu kojoj predsjedava Carl Bild(stvarna osoba tj.svedski politicar) Very Happy
Cini se malo komplicirano...koga vise zanima nek pogleda na stranici o cemu se radi Very Happy
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Promocija naseg omiljenog banda Empty
PostajNaslov: Re: Promocija naseg omiljenog banda   Promocija naseg omiljenog banda Icon_minitimesub lip 21, 2008 9:00 pm

Odlično! Zaboravio si samo reći da su ti za slike i platili! Pravi profesionalni fotograf - Europe fan! (i MOJ prijatelj Very Happy )
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
magnus
neizlječivi fan
neizlječivi fan
magnus


Broj postova : 238
Join date : 19.01.2008
Age : 49
Lokacija : Zagreb

Promocija naseg omiljenog banda Empty
PostajNaslov: Re: Promocija naseg omiljenog banda   Promocija naseg omiljenog banda Icon_minitimesub lip 21, 2008 9:17 pm

Tack sa mycket Very Happy

Jos jedan razlog da se sto prije uputimo opet u Svedsku...spojimo ugodno s korisnim Very Happy ...uzivamo u Svedskoj,Europe...a nakon povratka posaljemo im opet slike i vratimo si novce koje smo potrosili na putu bounce
[Vrh] Go down
Sponsored content





Promocija naseg omiljenog banda Empty
PostajNaslov: Re: Promocija naseg omiljenog banda   Promocija naseg omiljenog banda Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Promocija naseg omiljenog banda
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
 :: CLICK THE LINK ... zanimljivi linkovi-
Forum(o)Bir: