Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  Login  

Share | 

Za Zanu i Motifa :) - Europe u Hrvatskoj

Go down 
Autor/icaPoruka
K i K i
Admin
Admin

Broj postova : 457

PostajNaslov: Za Zanu i Motifa :) - Europe u Hrvatskoj   ned lip 15, 2008 10:10 am

Čitam malo jutros arhivu sa chat-a i vidim kako me ogovarate Very Happy Very Happy Motif, ja znam da nisam ja sama baš neki veliki utjecaj na pozivanje Europe u Hrvatsku, ali kontaktirala sam, između ostalog, upravo organizatore koncerta Whitesnake (što je bila i tvoja pomisao).
Nakon više mailova i dopiske s raznim organizatorima i sponzorima, zaključak je bio da su Europe pozvani u Hrvatsku, ali da ponuda naše agencije nije bila prihvaćena od strane Europe managementa. Tako bi prošao i Whitesnake da nije imao velikog sponzora u Prima Pivu.
Trebamo naći Europe fan-a koji je poduzetnik i može sponzorirati dio troškova Wink
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.europe.fanclub.ms
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan

Broj postova : 340

PostajNaslov: Re: Za Zanu i Motifa :) - Europe u Hrvatskoj   ned lip 15, 2008 11:11 pm

Hej, Kiki pa krivo si shvatila - nismo te uopće ogovarali Surprised
Ne volim kada mi ljudi stavljaju riječi u usta Evil or Very Mad
samo smo zaključili da je vrlo teško da Europe ipak dodju do nas!!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
K i K i
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Za Zanu i Motifa :) - Europe u Hrvatskoj   pon lip 16, 2008 12:24 am

zana1971 je napisao/la:
Hej, Kiki pa krivo si shvatila - nismo te uopće ogovarali Surprised
Ne volim kada mi ljudi stavljaju riječi u usta Evil or Very Mad
samo smo zaključili da je vrlo teško da Europe ipak dodju do nas!!!

Pa ja sam se samo šalila za ogovaranje Very Happy . Htjela sam objasniti Motifu što je zapravo učinjeno vezano za pozivanje Europe u Hrvatsku. Wink
[Vrh] Go down
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan

Broj postova : 340

PostajNaslov: Re: Za Zanu i Motifa :) - Europe u Hrvatskoj   pon lip 16, 2008 9:47 am

ajde dobro, oprošteno lol!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Motif
veliki fan
veliki fan

Broj postova : 79

PostajNaslov: Re: Za Zanu i Motifa :) - Europe u Hrvatskoj   sri lip 18, 2008 11:27 am

Joj joj, sada sam tek vidio što si napisala. Dat ću ti ja ogovaranje!!! Mad
A zna li se koliko oni uopće traže za dolazak? Uopće mi ne pada na pamet koga bi mogli pitati za sponzorstvo. No
[Vrh] Go down
Korisnički profil
K i K i
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: Za Zanu i Motifa :) - Europe u Hrvatskoj   čet lip 19, 2008 8:31 am

Motif je napisao/la:
Joj joj, sada sam tek vidio što si napisala. Dat ću ti ja ogovaranje!!! Mad
A zna li se koliko oni uopće traže za dolazak? Uopće mi ne pada na pamet koga bi mogli pitati za sponzorstvo. No

Jedina agencija koju ja znam, koju sam kontaktirala, koja organizira Whitesnake i koja je poslala ponudu Europe je LUPA PROMOTIONS.
Rekli su mi da se niti Whitesnake ne bi mogao održati da ih ne podržava pivovara.
Mislim da je štos u tome što je trošak koncerta takav da cijena ulaznice u dvorani od par tisuća mjesta košta 40-50 Eura. Šire mase u Hrvatskoj ne žele platiti više od 100 kn za koncert (a i to je puno) osim ako se ne radi o nekoj faci poput Rolling Stonesa, Madonne i slično.
Tu je i faktor da čim je cijena veća, smanjuje se vjeorjatnost da će doći više ljudi. Europe imaju preslab marketing da bi više ljudi čulo da su se vratili.
Cijena ulaznica za Whitesnake u Osijeku je mogla biti 100 kn jer je ostatak sponzorirala pivovara Prima Pivo koja će tamo vjerojatno imati štandove i promocije.
Tako da, cijena koju Europe traže za koncert nije previsoka niti preumišljena, već cifra koju oni trebaju da bi dovukli sve te ljude i opremu ovdje i još nešto malo zaradili.

U Albaniji su svirali nekom političaru na privatno organiziranom koncertu. U Rumunjskoj ih je pozvao grad kako bi nagradio građane za Novu Godinu i oni su sponzorirali koncert u Sibiu, vjerojatno i u onom gradu prije godinu dana. Razlog je jer su cijele godine u Rumunjskoj slavili ulazak u Europu (Europe Very Happy Very Happy ).

Moramo smisliti nekakav scenarij u kojem ćemo iskombinirati nekakvo sponzorstvo ili slično. Moramo pronaći nekog (neku firmu) koja bi pozitivno reagirala na bend kao Europe i uvidjela prednosti ulaganja u promociju na njihovom koncertu. Imate nekih ideja?
[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan

Broj postova : 423

PostajNaslov: Re: Za Zanu i Motifa :) - Europe u Hrvatskoj   čet lip 19, 2008 11:02 am

uff... nemam pojima...
meni je citajuci ovaj post, prvi sponzor na pamet pala Karlovačka Piovara (Karlovačko.!.) lol! znam da je weirdo, al to mi je prvo palo na pamet...
moj ocuh ima svoju privatnu firmu koja se bavi prodajom skutera, motora i ostalih stvari za motoriste. A mama mi radi u PPK. Mozda oni mogu nesto napravit, iako sumljam... nisu to nesto velike firme da bi sad mogle nesto extra pridonjet novac, ali mozda bi mogle nesto malo... i to je nesto....
Jer koliko znam, KArlovacko je bio sponzor mnogim dogadajima, pa bi sad mogli i ovdje pomoc. A i PPK zna biti dobar sponzor...

confused
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://sanjich.blog.hr
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Za Zanu i Motifa :) - Europe u Hrvatskoj   

[Vrh] Go down

Za Zanu i Motifa :) - Europe u Hrvatskoj
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Moldova 2010. | Sunstroke Project & Olia Tira — Run Away