Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-)

Go down 
+2
sanja
magnus
6 posters
Autor/icaPoruka
magnus
neizlječivi fan
neizlječivi fan
magnus


Broj postova : 238
Join date : 19.01.2008
Age : 49
Lokacija : Zagreb

EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Empty
PostajNaslov: EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-)   EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Icon_minitimepet lip 13, 2008 6:41 pm

[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-)   EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Icon_minitimepet lip 13, 2008 11:57 pm

cek, to si ti na slici? mislim VI, jer ste duplo stariji od mene Very Happy
jeste se to vi slikali s europe??!?! Shocked kad je to bilo?
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-)   EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Icon_minitimesub lip 14, 2008 12:16 pm

Sanja, nasmijala si me sad do suza Very Happy , znaš zašto? Isto tako sam ja reagirala prije neke dvije godine kad sam se tek priključila official forumu i kad mi je Magnus uputio pozdravnu poruku i proslijedio isti ovaj link. Evo mog odgovora:

K i K i s official foruma je napisao/la:

Pa ti si ih i upoznao!!!
Kako ti je to uspjelo?
Ako za to trebam ici u Svedsku, odmah skupljam lovu za avion! Necu ni jesti do onda...
Kakvi su uzivo? Mislim na koncertu i kad si ih upoznao?
Koliko traju koncerti (ja bih cijelu noc)...

Please, ispricaj mi sve!
Moze i na mail: leia@post.t-com.hr

Hvala!
Pozdrav!

Magnus mi je poslao mail i... od tada smo najbolji prijatelji!
To mi je jedna od najljepših uspomena, pa ti zato hvala što si me podsjetila na taj super trenutak.

Nek ti Magnus ispriča kako mu je bilo... cheers cheers (a bilo mu je NEVJEROJATNO!!!!)

A da... i meni se na kraju ostvarilo to isto i bila sam u Švedskoj i dobila tračak privatnog života mojih heroja king !!!!
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-)   EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Icon_minitimesub lip 14, 2008 4:48 pm

Ajme, Magnus super su ti slike Very Happy
Vidim da si se dobro zabavio, a nadam se da su ti i momci ostali u odličnom sjećanju flower
We are all Europe cheers
[Vrh] Go down
magnus
neizlječivi fan
neizlječivi fan
magnus


Broj postova : 238
Join date : 19.01.2008
Age : 49
Lokacija : Zagreb

EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-)   EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Icon_minitimesub lip 14, 2008 8:07 pm

Je,to sam ja na slikama sa Europe Laughing
Koncert je bio u Lulea-i,skroz na sjeveru Svedske.Europe su bile glavne zvijezde na festivalu koji je trajao tamo skoro tjedan dana.Njihov nastup je bio zadnjeg dana i koncert je poceo tocno u ponoc.Posto se taj gradic nalazi u artickom krugu,oko ponoci tamo je jos skoro dan pa je i atmosfera bila posebna(pogotovo za mene koji nisam navikao na tako nesto).Ma....sve je bilo savrseno...i mjesto koncerta ...u luci,uz more...(navodno se skupilo preko 30 000 ljudi)....ma savrseno...Koncert je trajao vise od 2 sata,a Europe su bili savrseni.
Nakon tjedan dana provedenih u Lulea-i i koncerta,vracao sam se avionom u Stockholm gdje sam bio jos tjedan dana...ah...Stockholm I love you I love you I love you I love you .U jutro nakon koncerta na aerodromu u Lulea-i pojavili su se i Europe....prvo Ian...pa ostali....U prvi trenutak nisam mogao vjerovati da su to oni.Neckao sam se da li da im pridem ili samo promatram iz daljine...ali rekoh...sad ili nikad.Prisao sam Ianu,zamolio ga za autogram,slikanje..malo smo popricali i nije mogao vjerovati da je netko iz Hrvatske prosao toliki put `samo` radi njih.Pitao sam ga gdje su ostali,a on je rekao da pricekam,da stizu...I tako...jedan po jedan su dolazili....od svih sam dobio autogram i besplatno slikanje.....Nisam se uspio slikati sa Johnom Norumom jer je on odjurio u restoran na kolace Very Happy ,ali sam ga kasnije ulovio u avionu da mi da autogram.....Da,bio sam u avionu sa Europe punih sat i nesto do Stockholma,atmosfera je bila super...pilot i stjuardesa preko razglasa su ih pozdravili a tijekom cijelog leta putnici su se spresetavali do njih po potpise i slike Smile .Kad smo stigli u Stockholm na aerodromu je takoder pocela pomutnja kad su ljudi skuzili da su i Europe tu...Strpljivo su sa svima popricali,davali autograme...ma decki su odlicni,normalni,susretljivi...Iako sam jos od osnovne skole njihov fan,to njihovo prijateljsko ponasanje samo ih je jos `diglo` u mom srcu.
Nadam se da cu uskoro ponovno otici na jedan njihov koncert,po mogucnosti da to bude u Svedskoj I love you a i da je Kiki samnom Smile
[Vrh] Go down
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-)   EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Icon_minitimesub lip 14, 2008 8:44 pm

E Magnus, svaka čast! Shocked Pustolovina i pol! Very Happy
[Vrh] Go down
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-)   EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Icon_minitimesub lip 14, 2008 11:15 pm

Nikola je napisao/la:
E Magnus, svaka čast! Shocked Pustolovina i pol! Very Happy

Slažem se, doživio si od Europe sve što svaki njihov pravi fan priželjkuje Very Happy Very Happy Very Happy

Super ti je bilo putovanje u tvoju "favourite" zemlju cheers

Hvala još jednom na slikama I love you I love you I love you
[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-)   EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Icon_minitimened lip 15, 2008 2:19 am

ajmee... ovo je fantasicno.... stvarno vam zavidim... Crying or Very sad
ja bih ih upoznala.... smrc.... al, cu se nacekat jos.. trebam jest punoo punoo žganca... uostalom, mislim da ja nebih mogla s njima porazgovarat jer bih se odmah srusila u nesvijest, cim bi ih vidjela Very Happy ... mozda cu ima tu cast popricat s njima nakon koncerta u Padovi, iako sumljam...

kiki, nisam ja znala da je netko od nas (s ovog hrv. foruma) upoznao Europe.!. stvarno mi je drago zbog vas, Magnus...

btw: moze jos nesto? ako imate vremena, da jos malo prepricate.. jer mene stvarno zanima.. a i shvatit cu ako nemate dovoljno vremena ili niste u mogucnosti...

pozz
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-)   EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Icon_minitimened lip 15, 2008 9:50 am

magnus je napisao/la:
Nadam se da cu uskoro ponovno otici na jedan njihov koncert,po mogucnosti da to bude u Svedskoj I love you a i da je Kiki samnom Smile

Uh, kako sam ovo propustila Very Happy . Ma naravno da ćemo ići u Švedsku zajedno! Planiraj, ako bude Dalhalla pred kraj slijedeće turneje - to se apsolutno mora ići! A ja ću ti pokazati gdje ima dobra Skånsk äppelkaka (osim one koju ja napravim, naravno Wink

Joooj Sanja... napisat ću ti sve što sam doživjela. Već sam ispričala 100 puta, ali uglavnom na engleskom. Idem prevesti Smile
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-)   EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Icon_minitimened lip 15, 2008 1:58 pm

bounce Cool afro
aa, hvalaaa.!. al ne morate prevadat.. toliko negleskog znam Very Happy
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-)   EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Icon_minitimepon lip 16, 2008 2:10 am

sanja je napisao/la:
bounce Cool afro
aa, hvalaaa.!. al ne morate prevadat.. toliko negleskog znam Very Happy

Evo. Iskompletirano i sve na jednom mjestu: Mojih prvih 5 koncerata.... ili GODINU DANA S EUROPE!

Tu:

https://hr-europe.forumcroatian.com/europe-o-koncertima-f2/mojih-prvih-5-koncerata-ili-godina-dana-s-europe-t84.htm
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-)   EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Icon_minitimeuto lip 17, 2008 12:09 am

hvala, hvala.!.!.!.!.! eo to cu procitat prije spavanja... onako za laku noć Very Happy
stvarno hvala.!.
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
elvis
neizlječivi fan
neizlječivi fan



Broj postova : 205
Join date : 22.02.2008
Age : 40
Lokacija : Opstina Gornji Milanovac

EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-)   EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Icon_minitimeuto lip 17, 2008 10:14 pm

Magnuse Faccccooooooooooooooooooooo Very Happy Surprised
[Vrh] Go down
Sponsored content





EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-)   EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
EUROPE/Lulea...slike za Zanu:-)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» EUROPE FACEBOOK
» Novi Europe fan :)
» EUROPE u CROATIA !
» Europe bootlegs
» Europe from Japan!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: EUROPE ... stranice fanova-
Forum(o)Bir: