Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Almost unplugged

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
magnus
neizlječivi fan
neizlječivi fan
magnus


Broj postova : 238
Join date : 19.01.2008
Age : 49
Lokacija : Zagreb

Almost unplugged Empty
PostajNaslov: Almost unplugged   Almost unplugged Icon_minitimesub sij 19, 2008 5:28 pm

Posto se nasa velika moderatorica sprema u Stockholm na Europe Almost Unplugged koncert,ocekujem(o) nekave ekskluzivne materijale,slike.... cheers
Zao mi je kaj ne mogu s tobom...a valjda cemo i to dozivjeti...nas dvoje zajedno na koncertu Shocked
Zelim ti lijep provod i pozdravi mi sve u homeland Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Almost unplugged Empty
PostajNaslov: Re: Almost unplugged   Almost unplugged Icon_minitimepon sij 21, 2008 11:37 am

magnus je napisao/la:
Posto se nasa velika moderatorica sprema u Stockholm na Europe Almost Unplugged koncert,ocekujem(o) nekave ekskluzivne materijale,slike.... cheers
Zao mi je kaj ne mogu s tobom...a valjda cemo i to dozivjeti...nas dvoje zajedno na koncertu Shocked
Zelim ti lijep provod i pozdravi mi sve u homeland Very Happy Very Happy

Daj iskopaj negdje koju kunu pa da odemo skupa u Stockholm Cool . Sad imam auto i vozačku i možemo gdje hoćemo - platiš samo avion na rate Very Happy

Šta kažeš? Nije još kasno!
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
 
Almost unplugged
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Almost unplugged-part ll

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
 :: EUROPE ... o koncertima-
Forum(o)Bir: