Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  Login  

Share | 

BON JOVI - Lost Highway do Beča 4.6. !!!

Go down 
Autor/icaPoruka
K i K i
Admin
Admin

Broj postova : 457

PostajNaslov: BON JOVI - Lost Highway do Beča 4.6. !!!   sub svi 24, 2008 7:07 pm

Moja mala seka i ja idemo se provozati malo do Beča Very Happy Idemo na Bon Jovi koncert u Magna Racino 4.6. i onda malo u turizam. Nije Europe, ali je ipak klasika.
Prvo moram skinuti njihov novi album da skužim o čemu se radi Cool a onda idemo po pravilu I'll live while I'm alive and sleep when I'm dead cheers

Bit će to roadtrip za pamtiti Wink
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.europe.fanclub.ms
jigglymarina
fan
fan

Broj postova : 11

PostajNaslov: Re: BON JOVI - Lost Highway do Beča 4.6. !!!   sub svi 24, 2008 7:20 pm

Hello, Vienna calling!!! sunny geek

Ma bit ce nam fenomenalno, sis! Can't wait! Cool
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan

Broj postova : 283

PostajNaslov: Re: BON JOVI - Lost Highway do Beča 4.6. !!!   sub svi 24, 2008 9:06 pm

Nije mi baš ovaj novi Bon Jovi No Ali će na koncertu sigurno biti puuuuuno više ljudi nego na Europeu u puno većem prostoru... ha Rolling Eyes Njima je popularnost još velika dok je Europe nekako prešo u underground.
Ma bit će spektakl! Cool
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan

Broj postova : 340

PostajNaslov: Re: BON JOVI - Lost Highway do Beča 4.6. !!!   sub svi 24, 2008 10:51 pm

Ajde kad se vratite napišite kako sada izgleda Jon lol!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
K i K i
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: BON JOVI - Lost Highway do Beča 4.6. !!!   ned svi 25, 2008 9:02 am

zana1971 je napisao/la:
Ajde kad se vratite napišite kako sada izgleda Jon lol!

Čula sam da je jako nizak... vidjet ćemo Very Happy Imamo ulaznice za stajanje i nećemo biti baš blizu - nije kao kod Europe da ću dobiti prvi red ako čekam od ujutro Suspect Ima više rangova cijena i onaj najniži je skuplji od Europe koncerta (čisto toliko da znaju svi oni koji misle da Europe preskupo naplaćuje Wink )
[Vrh] Go down
Motif
veliki fan
veliki fan

Broj postova : 79

PostajNaslov: Re: BON JOVI - Lost Highway do Beča 4.6. !!!   ned svi 25, 2008 9:07 am

Pa Europe je bagatela. 40 eura.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan

PostajNaslov: Re: BON JOVI - Lost Highway do Beča 4.6. !!!   sub svi 31, 2008 5:52 pm

Ima li treme pred put curke?

Kako planovi teku, jel sve spremno za polazak?

Koliko plaćate spavanje?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
K i K i
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: BON JOVI - Lost Highway do Beča 4.6. !!!   sub svi 31, 2008 10:34 pm

50 EUR za sobu za noć.

Treme nema - ja jedva čekam sjest na gas cheers
[Vrh] Go down
Natali
okorjeli fan
okorjeli fan

Broj postova : 127

PostajNaslov: Re: BON JOVI - Lost Highway do Beča 4.6. !!!   ned lip 01, 2008 5:45 pm

I ja sam htjela ici ali dobila bi samo ulaznice negdje za zadnje redove.Cula sam da imaju ulaznice za (ja mislim,nemogu se tocno sjetit)1000 eura ali onda mozes pjevati s njima 5 pjesama.
Sto se tice zadnjeg albuma,nisam bas odusevljena.Ide sve nekako na ovaj danasnji pop i nije vise onaj stari rokerski Bon Jovi.
Ali izgleda bolje nego ikad Wink
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Blues and Rock forever
okorjeli fan
okorjeli fan

Broj postova : 137

PostajNaslov: Re: BON JOVI - Lost Highway do Beča 4.6. !!!   ned lip 01, 2008 6:26 pm

Nije 1000 eura, nego 1000 funti... Laughing Meni se čini da oni u zadnje vrijeme ne znaju više šta bi sa sobom ili se jednostavno žele dočepat više love... tko će to znat.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
K i K i
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: BON JOVI - Lost Highway do Beča 4.6. !!!   ned lip 01, 2008 7:55 pm

Mi smo kupile one po 60 eura. Standplatz albino
Zadnji album mi je još u autu - trebam ga poslušat prvi put Very Happy
Ja idem zato jer su ipak Bon Jovi i jer moja sekica to jako želi i zato jer će biti super cool vozit do Beča. Imamo pravi mali roadtrip cheers
[Vrh] Go down
Natali
okorjeli fan
okorjeli fan

Broj postova : 127

PostajNaslov: Re: BON JOVI - Lost Highway do Beča 4.6. !!!   sri lip 04, 2008 8:01 pm

Blues and Rock forever je napisao/la:
Nije 1000 eura, nego 1000 funti... Laughing Meni se čini da oni u zadnje vrijeme ne znaju više šta bi sa sobom ili se jednostavno žele dočepat više love... tko će to znat.

Znala sam za to 1000 funti - to je u Engleskoj a ovo sto sam ja rekla je ovdje u Becu (ali ja mislim da je jos skuplje).

KIKI i njena sestra: Nadam se da ce te se dobro provest i da ce vam voznja biti ugodna jer danas javljaju uzasno vrijeme.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
K i K i
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: BON JOVI - Lost Highway do Beča 4.6. !!!   ned lip 08, 2008 10:53 pm

Ovako: Beč je bio fenomenalan i lijepo smo se provele. Put je bio sasvim ok i snašle smo se u svakoj nevolji cheers
Koncert, s druge strane, je bio ogrooooomno razočaranje za mene. Z amoju seku nije (nek ona već napiše ako želi Wink ).
Bilo je vani, padala je kiša (ali dobile smo gratis plastični pončo pa se nismo jako smočile, pustili su nas unutra 2 sata prije početka i mi smo stajale stisnute u svom redu (negdje 20-30m od pozornice). Onda je krenuo prvi opening act - nekakv austrijska grupa 6-7 pjesama, pa oko pola sata pauze, pa drugi opening act neka Finska grupa koja je još bila ok, ali već je bilo neizdržljivo stajati, pa nakon njih 40-50 minuta pauze do Bon Jovi-ja... dakle, kad su izašli na pozornicu smo mi već 4 puna sata stajali na jednom mjestu i na kiši. Onda su svirali još oko dva sata i ja sam skoro kolabirala dolje, zaradila užasne bolove u stopalima, upalu stopala (to sam otkrila kasnije i nisam još ni seki ispričala) i na kraju se rasplakala od jada Sad Od ogromne količine ljudi nisam znala kamo bih krenula da izađem van pa sam brojala pjesmu po pjesmu. Najgorih 6 sati u mom životu (duže sam čekala na Bon Jovi-ja nego na porod Shocked )
Sama izvedba je bila ok. Nisu me nešto impresionirali. Sviralu su skoro sve svoje (brojne) hitove, ali imali su malo čudan light show (više kao da su puštali spotove) pa mi je to dosta smanjilo "rock" doživljaj. Odradili su to korektno, ali daleko od Europe strasti, po mom mišljenju. Mi sa svojih mjesta nismo mogli vidjelti apsolutno NIŠTA osim ekrana...

Nije mi žao jedino zbog provoda se sekom, Schonbrun-a, Sacher torte, shoppinga i... Beča cheers
[Vrh] Go down
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan

PostajNaslov: Re: BON JOVI - Lost Highway do Beča 4.6. !!!   pon lip 09, 2008 10:31 am

Pa dobro, redak sreće - redak razočaranja, ali sve u svemu pamtit ćete zajednički put Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan

Broj postova : 283

PostajNaslov: Re: BON JOVI - Lost Highway do Beča 4.6. !!!   pon lip 09, 2008 11:19 am

Da li je brojnost publike puno veća nego na Europe koncertima?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
K i K i
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: BON JOVI - Lost Highway do Beča 4.6. !!!   uto lip 10, 2008 7:43 am

Nikola je napisao/la:
Da li je brojnost publike puno veća nego na Europe koncertima?

Sve ovisi gdje su Europe svirali. Ipak, na Bon Jovi na tom hipodromu je navodno bilo 50.000 ljudi.
Dalhalla je bila krcata oba dana, kao i veliki trg u Rumunjskoj za Novu godinu, ali inače su Europe u manjim dvoranama (koje doduše uvijek budu pune Wink ).
[Vrh] Go down
magnus
neizlječivi fan
neizlječivi fan

Broj postova : 238

PostajNaslov: Re: BON JOVI - Lost Highway do Beča 4.6. !!!   pet lip 13, 2008 6:03 pm

Bon Jovi su mi uvijek bili Suspect Mad Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: BON JOVI - Lost Highway do Beča 4.6. !!!   

[Vrh] Go down

BON JOVI - Lost Highway do Beča 4.6. !!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.