Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Nova stranica od EUROPE !!!

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Natali
okorjeli fan
okorjeli fan
Natali


Broj postova : 127
Join date : 19.01.2008
Lokacija : Austria

Nova stranica od EUROPE !!! Empty
PostajNaslov: Nova stranica od EUROPE !!!   Nova stranica od EUROPE !!! Icon_minitimeuto ožu 25, 2008 6:20 pm

Hej ljudi!!!
Neznam ako znate da je EUROPE otvorio novu stranicu www.europetheband.ning.com i mogu vam reci super je,ja sam se vec prijavila i predlazem da i vi to napravite.
Vidimo se!!!
[Vrh] Go down
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Nova stranica od EUROPE !!! Empty
PostajNaslov: Re: Nova stranica od EUROPE !!!   Nova stranica od EUROPE !!! Icon_minitimeuto ožu 25, 2008 8:04 pm

odmah sam išla pogledati, ali ne možeš ništa niti čitati ako se ne pridružiš? Ili ja ne kužim Question
[Vrh] Go down
Natali
okorjeli fan
okorjeli fan
Natali


Broj postova : 127
Join date : 19.01.2008
Lokacija : Austria

Nova stranica od EUROPE !!! Empty
PostajNaslov: Re: Nova stranica od EUROPE !!!   Nova stranica od EUROPE !!! Icon_minitimesri ožu 26, 2008 2:22 am

Ja mislim da nemozes sve citat,i ja sam na pocetku htjela samo vidjet kako je ali nije islo sve.
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Nova stranica od EUROPE !!! Empty
PostajNaslov: Re: Nova stranica od EUROPE !!!   Nova stranica od EUROPE !!! Icon_minitimesri ožu 26, 2008 7:33 am

Super! Hvala ti! cheers
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
elvis
neizlječivi fan
neizlječivi fan



Broj postova : 205
Join date : 22.02.2008
Age : 40
Lokacija : Opstina Gornji Milanovac

Nova stranica od EUROPE !!! Empty
PostajNaslov: Re: Nova stranica od EUROPE !!!   Nova stranica od EUROPE !!! Icon_minitimečet ožu 27, 2008 12:17 am

xwala!! Very Happy
[Vrh] Go down
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Nova stranica od EUROPE !!! Empty
PostajNaslov: Re: Nova stranica od EUROPE !!!   Nova stranica od EUROPE !!! Icon_minitimepet ožu 28, 2008 12:12 am

Logirala sam se i ja na novom forumu cheers Pišemo se ovdje ili tamo Very Happy
[Vrh] Go down
Natali
okorjeli fan
okorjeli fan
Natali


Broj postova : 127
Join date : 19.01.2008
Lokacija : Austria

Nova stranica od EUROPE !!! Empty
PostajNaslov: Re: Nova stranica od EUROPE !!!   Nova stranica od EUROPE !!! Icon_minitimepet ožu 28, 2008 11:09 am

I ovdje i tamo Very Happy
[Vrh] Go down
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Nova stranica od EUROPE !!! Empty
PostajNaslov: Re: Nova stranica od EUROPE !!!   Nova stranica od EUROPE !!! Icon_minitimepet ožu 28, 2008 3:57 pm

Da, ali zaboravila sam napomenuti da sam tamo Branka kako mi je zapravo i ime (nadimak mi je Zana), pa s obzirom da tamo većina stavlja svoje slike nadam se da ću i ja uskoro imati koju lol!
[Vrh] Go down
Natali
okorjeli fan
okorjeli fan
Natali


Broj postova : 127
Join date : 19.01.2008
Lokacija : Austria

Nova stranica od EUROPE !!! Empty
PostajNaslov: Re: Nova stranica od EUROPE !!!   Nova stranica od EUROPE !!! Icon_minitimepet ožu 28, 2008 7:31 pm

Aha znaci to si ti.Vidimo se Very Happy !
[Vrh] Go down
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Nova stranica od EUROPE !!! Empty
PostajNaslov: Re: Nova stranica od EUROPE !!!   Nova stranica od EUROPE !!! Icon_minitimepet ožu 28, 2008 10:18 pm

Natali, help please! Tamo na novom forumu ne razumijem zašto ako netko odgovori na istu temu dobivam sve privatne poruke. Kako da mi ne stiže baš tako ili mora confused
[Vrh] Go down
Natali
okorjeli fan
okorjeli fan
Natali


Broj postova : 127
Join date : 19.01.2008
Lokacija : Austria

Nova stranica od EUROPE !!! Empty
PostajNaslov: Re: Nova stranica od EUROPE !!!   Nova stranica od EUROPE !!! Icon_minitimepet ožu 28, 2008 11:45 pm

Nemam pojma,ja ih dobivam sve na e_mail i vec mi pomalo ide na zivce.Ja sam probavala nekoliko puta da odjavim ali nije islo.Nazalost ja ti tu nemogu pomoci Crying or Very sad .
[Vrh] Go down
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Nova stranica od EUROPE !!! Empty
PostajNaslov: Re: Nova stranica od EUROPE !!!   Nova stranica od EUROPE !!! Icon_minitimesub ožu 29, 2008 2:12 pm

Aaa, sad mi je već lakše jer sam mislila da ja ne radim nešto kako treba Smile Sigurno mora bit neka kvaka - vidit ćemo s vremenom. Bokić Very Happy
[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 30
Lokacija : Karlovac

Nova stranica od EUROPE !!! Empty
PostajNaslov: Re: Nova stranica od EUROPE !!!   Nova stranica od EUROPE !!! Icon_minitimepet tra 04, 2008 6:46 pm

eo i ja sam se prijavila, ali ja nista ne kuzim... pa nisam jos nikada komentirala..... Crying or Very sad
kad se naucim koristit time, pridruzim vam se.. Very Happy
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Nova stranica od EUROPE !!! Empty
PostajNaslov: Re: Nova stranica od EUROPE !!!   Nova stranica od EUROPE !!! Icon_minitimepet tra 04, 2008 9:08 pm

Pa ni ja ti baš ove informatičke stvari da rasturam, ali gle čuda - uspjela sam se logirati i tamo skužiti kako ide Shocked a u stvari je jako jednostavno! Kada se logiraš možeš sve čitati i sudjelovati na forumu, jer inače ne možeš ni slike ni videa gledati ako nisi logirana No Ako ne uspiješ tamo, čitamo se TU cheers
[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 30
Lokacija : Karlovac

Nova stranica od EUROPE !!! Empty
PostajNaslov: Re: Nova stranica od EUROPE !!!   Nova stranica od EUROPE !!! Icon_minitimesub tra 05, 2008 6:49 pm

^^^oke, moze.!.!^
al ako budem imala nekih problema mogu vam se javit?!
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Nova stranica od EUROPE !!! Empty
PostajNaslov: Re: Nova stranica od EUROPE !!!   Nova stranica od EUROPE !!! Icon_minitimesub tra 05, 2008 9:17 pm

of course lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nova stranica od EUROPE !!! Empty
PostajNaslov: Re: Nova stranica od EUROPE !!!   Nova stranica od EUROPE !!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nova stranica od EUROPE !!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» EUROPE WALLPAPERS
» Sretna Nova 2010 godina
» Europe live na tv.4
» EUROPE FACEBOOK

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
 :: EUROPE ... razno-
Forum(o)Bir: