Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Sretno Valentinovo!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Sretno Valentinovo! Empty
PostajNaslov: Sretno Valentinovo!   Sretno Valentinovo! Icon_minitimečet vel 14, 2008 5:16 pm

Sretno vam Valentinovo dragi moji forumaši!
Lijepo se provedite danas!

flower
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
Natali
okorjeli fan
okorjeli fan
Natali


Broj postova : 127
Join date : 19.01.2008
Lokacija : Austria

Sretno Valentinovo! Empty
PostajNaslov: Re: Sretno Valentinovo!   Sretno Valentinovo! Icon_minitimečet vel 14, 2008 7:48 pm

I od mene puno lijepih zelja za Valentinovo Wink .E ionako usput KIKI citala sam kakvo si iznenadjenje napravila muzu,svaka cast .
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Sretno Valentinovo! Empty
PostajNaslov: Re: Sretno Valentinovo!   Sretno Valentinovo! Icon_minitimepet vel 15, 2008 1:42 pm

Znam ga ja tako iznenaditi s vremena na vrijeme, a on je stalno super. Bili smo na super ručku/večeri jučer poslije posla i papali fenomenalnu slavonsku kuhinju: perket od divljači i domaće rezance sa sirom Smile , a ja sam dobila na poklon memory stick od 4 GB cheers !!! Zna on što treba meni pokloniti Very Happy
Nismo puno trošili ovaj put jer sređujemo stan. Npr. danas mi stiže LCD televizor Wink Jupiiiiiiiiiiiiiiii!
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
Natali
okorjeli fan
okorjeli fan
Natali


Broj postova : 127
Join date : 19.01.2008
Lokacija : Austria

Sretno Valentinovo! Empty
PostajNaslov: Re: Sretno Valentinovo!   Sretno Valentinovo! Icon_minitimepet vel 15, 2008 7:51 pm

Mmmm.. slavonska kuhinja.Otkad nisam jela.Drugi put kad budes nesto tako dobro jela SJETI ME SE Very Happy
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Sretno Valentinovo! Empty
PostajNaslov: Re: Sretno Valentinovo!   Sretno Valentinovo! Icon_minitimesub vel 16, 2008 9:18 am

Natali je napisao/la:
Mmmm.. slavonska kuhinja.Otkad nisam jela.Drugi put kad budes nesto tako dobro jela SJETI ME SE Very Happy

Imam ja još bolju ideju - kad dođeš u blizinu odvest ću te u taj restoran!
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
Natali
okorjeli fan
okorjeli fan
Natali


Broj postova : 127
Join date : 19.01.2008
Lokacija : Austria

Sretno Valentinovo! Empty
PostajNaslov: Re: Sretno Valentinovo!   Sretno Valentinovo! Icon_minitimesub vel 16, 2008 7:35 pm

Vazi cheers ,nadam se da ces imat vremena kad budem dolazila Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sretno Valentinovo! Empty
PostajNaslov: Re: Sretno Valentinovo!   Sretno Valentinovo! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sretno Valentinovo!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: OTHER ... ostale teme-
Forum(o)Bir: