Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  Login  

Share | 

zana1971 iz Splita

Go down 
Autor/icaPoruka
K i K i
Admin
Admin

Broj postova : 457

PostajNaslov: zana1971 iz Splita   sub vel 09, 2008 9:20 am

zana1971 je napisao/la:
Hvala na dobrodošlici! Very Happy
Veliki sam fan grupe Europe, a pogotovo jedinstvenog Joeya Tempesta. cheers Još od 1986 ih slušam i mislila sam da znam sve o njima , ali na otkad sam doznala da su se opet okupili i snimili dosta novih stvari a ja nisam bila u toku, osjetila sam da se trebam nekako uključiti opet u sve sfere njihovog postojanja i rada. Doznala sam za ovaj forum i htjela se priključiti, ali nisam bila sigurna hoću li znati razgovarati preko ovog čuda (jer tehnika mi nije jača strana). Embarassed Inače sam iz Splita i 37 godina mlada!!! pozdrav svima za prvi put flower

Hej Zana,

baš mi je drago da si nas pronašla! Još mi je draže ako ti možemo pomoći saznati više o Europe!
Premjestila sam tvoj odogovor ovdje na introductions jer mi se čini da si se obraćala svima nama. Ako imaš koje pitanje vezano za forum (tehničku stranu Very Happy ) slobodno pitaj. Npr. na forumu imaš ovih desetak podforuma (Introductions, Europe o glazbi, Europe o koncertima...) i izabereš (klikneš na njih) i možeš čitati teme koje su otvorili drugi članovi i napisati komentar (post reply) na njih. Također možeš unutar svakog podforuma otvoriti novu temu New Topic. Nadam se da će ovo pomoći za početak Wink

Dobrodošla još jednom!!! cheers
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.europe.fanclub.ms

zana1971 iz Splita
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.