Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Tina - mala s jakim živcima

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Tina
novi forumaš
novi forumaš



Broj postova : 1
Join date : 18.01.2008

Tina - mala s jakim živcima Empty
PostajNaslov: Tina - mala s jakim živcima   Tina - mala s jakim živcima Icon_minitimepet sij 18, 2008 1:45 pm

Nevjerovatno kako sam u kratko vrijeme naučila toliko puno o grupi za koju prije nisam niti čula....za to je naravno zaslužna koja radna kolegica Kiki koja, čini mi se, živi za Europe. Very Happy
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Tina - mala s jakim živcima Empty
PostajNaslov: Re: Tina - mala s jakim živcima   Tina - mala s jakim živcima Icon_minitimepet sij 18, 2008 7:03 pm

Tina je napisao/la:
Nevjerovatno kako sam u kratko vrijeme naučila toliko puno o grupi za koju prije nisam niti čula....za to je naravno zaslužna koja radna kolegica Kiki koja, čini mi se, živi za Europe. Very Happy

Tina,

hvala što si istestirala forum Very Happy Možda i ostaneš malo, ha?
Ako i ne, svejedno ćeš dobivati sve novosti i update od mene koja sam na pola metra udaljenosti Razz
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
Undine
novi forumaš
novi forumaš



Broj postova : 5
Join date : 25.01.2008

Tina - mala s jakim živcima Empty
PostajNaslov: Re: Tina - mala s jakim živcima   Tina - mala s jakim živcima Icon_minitimesri vel 13, 2008 8:38 pm

Yeah,Kiki,srečnica si,da imaš sodelavke,ki jih EUROPE zanimajo...Okoli mene so,saj veš,fizikalke in vaške dekline,ki vse od kraja poslušajo zgolj in samo srbske in bosanske narodnjake,pa turbo folk in v najboljšem primeru kakega Graša ali Tonija Cetinskega...Škoda,da nimam takih inteligentnih punc kot ti,bi se imela vsaj s kom pogovarjat,da bi mi hitreje mineval čas! ;)By the way,si morda uspela sneti kopijo koncerta z etb.com dokler je bil še čas? Bi bila hvaležna zanjo! Kram,Undine
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Tina - mala s jakim živcima Empty
PostajNaslov: Re: Tina - mala s jakim živcima   Tina - mala s jakim živcima Icon_minitimečet vel 14, 2008 2:56 pm

Undine je napisao/la:
Yeah,Kiki,srečnica si,da imaš sodelavke,ki jih EUROPE zanimajo...Okoli mene so,saj veš,fizikalke in vaške dekline,ki vse od kraja poslušajo zgolj in samo srbske in bosanske narodnjake,pa turbo folk in v najboljšem primeru kakega Graša ali Tonija Cetinskega...Škoda,da nimam takih inteligentnih punc kot ti,bi se imela vsaj s kom pogovarjat,da bi mi hitreje mineval čas! ;)By the way,si morda uspela sneti kopijo koncerta z etb.com dokler je bil še čas? Bi bila hvaležna zanjo! Kram,Undine
Da, imam stvarno sreće da radim s cool i mladim ljudima. radim u call centru u Human resources odjelu i Tina mi je kolegica. Ima ih još koje davim s Europe i koji su ih počeli slušati uz mene Very Happy
Poslala sam ti DVD s koncertom iz Nalena - javi mi kad ti stigne jer, ako ti ne stigne morat ću ti poslati ponovo (ima neki problem oko slanja DVD-a preko granice).

Pusa!!!
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
Undine
novi forumaš
novi forumaš



Broj postova : 5
Join date : 25.01.2008

Tina - mala s jakim živcima Empty
PostajNaslov: Re: Tina - mala s jakim živcima   Tina - mala s jakim živcima Icon_minitimeuto vel 26, 2008 4:58 pm

Yeah,Kiki,hvala za dvd! Ravno ob pravem času je prispel,na moj rojstni dan! Very Happy No,zelo blizu njega,lahko bi rekla kot naročen za darilo.In takšna imam najraje! Nisem si ga še uspela ogledat v celoti,ker je moj dvd že malo zastarel in ne podpira vseh internetnih posnetkov,računalnik je pa večino časa zaseden, ampak gotovo bo kmalu čas za to(če ne prej,čez mesec dni ko nastopim porodniško!)
Rock on,min kara,och tack ska du ha! Kram och puss,Undine
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tina - mala s jakim živcima Empty
PostajNaslov: Re: Tina - mala s jakim živcima   Tina - mala s jakim živcima Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tina - mala s jakim živcima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: INTRODUCTION ... predstavite nam se-
Forum(o)Bir: