Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ima li koga?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
cherokee_
novi forumaš
novi forumaš



Broj postova : 9
Join date : 03.02.2008
Age : 32

ima li koga? Empty
PostajNaslov: ima li koga?   ima li koga? Icon_minitimečet sij 31, 2013 12:07 am

Nisam novi clan na ovom forumu, daleko od toga.
Nisam prestao biti fan europe-a al sam nekako prestao posjecivati ovaj forum i danas sam se slucajno sjetio i uspio pogoditi šifru. vidio sam vlastite postove od prije 5 godina i shvatio da i dalje obožavam europe, čak i više nego ikada. Jako mi je drago da forum i dalje postoji al mi je u isto vrijeme jako žao jer koliko vidim godinama nitko novi nije došao.

Moja ideja je da ako itko procitao ovaj post da kaže svoj prijedlog kako bi mogli uciniti ovaj forum popularnijim a i neko svoje mišljenje o novom albumu koji je izda prošle godine i koji je po mome mišljenju najbolji od 2004. godine i ponovnog okupljanja europe-a

Pozdrav od vjernog fana ;-)
[Vrh] Go down
tempest_94
novi forumaš
novi forumaš



Broj postova : 9
Join date : 01.11.2010
Age : 30
Lokacija : Sarajevo

ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: ima li koga?   ima li koga? Icon_minitimečet lip 27, 2013 2:54 am

I meni je baš drago da je neko živ barem ovdje. Dakle ti i ja smo jedini koji smo postali u 2013. godini. Pa ne znam, sve dok nema admina KIKI-ja ne možemo ništa mijenjati niti dodavati, eto samo možemo pisati i moliti se da se o5 svi aktiviraju. Evo baš danas sam se i ja isto kao i ti sjetio da sam se jednom već logovao i ja isto potrefim šifru iz prvog puta. Drago mi je baš što se forum nije ugasio jer se ovdje ima još štošta mnogo pričati raditi itd.. eto imaš i moj fb profil pa ako hoćeš dodaj me, želio bih ovako uspostaviti kontakt sa ljudima sa ovih prostora koji također kao ja, prate naše momke iz Skandinavije, pa da nekad tamo aBd organizujemo zajedniči odlazak na jedan od budućih koncerata i turneja.

Eto toliko od mene nadam se da će se i ovaj post također vidjeti jer bi mi stvarno bilo drago da se forum ponovo aktivira. Pozdrav bounce
[Vrh] Go down
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: ima li koga?   ima li koga? Icon_minitimečet stu 14, 2013 1:19 pm

Jesam to ja? Jesam! Nije ni mene bilo par godina.... pa ovo još postoji? Super..... sjetio se nakon duuuuugo vremena....
[Vrh] Go down
Sponsored content





ima li koga? Empty
PostajNaslov: Re: ima li koga?   ima li koga? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ima li koga?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» IMALI KOGA NA FACEBOOK

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: INTRODUCTION ... predstavite nam se-
Forum(o)Bir: