Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Leona iz okolice Zagreba :)

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Leona93
novi forumaš
novi forumaš
Leona93


Broj postova : 5
Join date : 07.07.2010
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Leona iz okolice Zagreba :) Empty
PostajNaslov: Leona iz okolice Zagreba :)   Leona iz okolice Zagreba :) Icon_minitimesri srp 07, 2010 3:13 am

Pozdrav svim fanovima neponovljivog benda Europe!
Malo nas je, al nas ima! Koliko vidjeh, a nadam se da se varam, ovaj forum ima samo 32 člana što je meni osobno više nego žalosno! Kako je teško prepoznati istinski talent kakav ovi dečki imaju, počevši od nenadmašnog, moćnog, čistog Joeyevog vokala, preko Norumovog virtuoznog sviranja gitare pa sve do vještoprstog Michaelija te coolera Hauglanda i Levena Very Happy Genijalci, što reći...
A velika većina još uvijek vjeruje kako su oni tek stari one-hit-wonder bend Sad
Odlično što ovak nešto ipak postoji, pa možda stvari krenu na bolje i nekom srećom naši dragi Šveđani posjete Arenu Zagreb Very Happy pozdrav ljudi i stvarno mi drago da sam napokon našla istomišljenike! Wink
[Vrh] Go down
Odin
veliki fan
veliki fan
Odin


Broj postova : 61
Join date : 28.02.2009
Age : 50
Lokacija : Osijek

Leona iz okolice Zagreba :) Empty
PostajNaslov: Re: Leona iz okolice Zagreba :)   Leona iz okolice Zagreba :) Icon_minitimened srp 11, 2010 12:54 am

Dobro nam došla i ostala hehehe, prave stvari su uvijek bile u sjeni pa tako i naš europe....ali dok je svijeta i vjeka slušat ce se njihova mega pjesma THE FINAL COUNTDOWN, ZATO NE OČAJAVAJTE bounce
[Vrh] Go down
http://www.metal-bible.com
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Leona iz okolice Zagreba :) Empty
PostajNaslov: Re: Leona iz okolice Zagreba :)   Leona iz okolice Zagreba :) Icon_minitimened srp 11, 2010 4:55 pm

Dobrodošla! ... iako je forum u zadnje vrijeme zamro Suspect Možda s tobom malo živne?! Wink
[Vrh] Go down
Leona93
novi forumaš
novi forumaš
Leona93


Broj postova : 5
Join date : 07.07.2010
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Leona iz okolice Zagreba :) Empty
PostajNaslov: Re: Leona iz okolice Zagreba :)   Leona iz okolice Zagreba :) Icon_minitimepon srp 12, 2010 2:18 am

Ooo pa napokon neki znakovi života ovdje! Very Happy Hvala na dobrodošlici, dečki... Ništa, treba neku intervenciju nabacit i pokrenut ovo malo... Wink Potegnut ću veze s Antenom Zagreb na Fejsu da puste Europe al nekaj mlađe od 1986 hehehe pirat Al sad za ozbiljno, jel su na bar jednom hrvatskom radiju u zadnjih godinu dana puštali nešto s novog albuma?? U Croatia Recordsu izgleda nisu ni čuli za išta novo od njih... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Leona iz okolice Zagreba :) Empty
PostajNaslov: Re: Leona iz okolice Zagreba :)   Leona iz okolice Zagreba :) Icon_minitimesri srp 14, 2010 3:11 pm

Ja sa jednom čuo New Love In Town na radiu, ne mogu se sjetit koji....Radio Rijeka il neki lokalni.... Cool U Pevecu su jednom puštali Secret Society album (valjda ih neki od radnika voli koji tamo radi? Suspect Rolling Eyes )

TFC se ne računa! Razz Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Leona93
novi forumaš
novi forumaš
Leona93


Broj postova : 5
Join date : 07.07.2010
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Leona iz okolice Zagreba :) Empty
PostajNaslov: Re: Leona iz okolice Zagreba :)   Leona iz okolice Zagreba :) Icon_minitimesub srp 17, 2010 2:05 am

Hahah ajde super za lika iz Peveca, ima ih još muzički prosvjetljenih Razz Ah bar si jednu čuo, i to meni jednu od dražih na zadnjem albumu... ja još nisam bila te sreće Rolling Eyes a TFC naravno, bar jednom tjedno čujem.. nije da se bunim, ta je bila i ostala predobra, baš onako epska Very Happy ali ipak ufff...
Jel se zna šta za sljedeću turneju možda?? Kao pripremaju album za 2011 pa ono.. Suspect
[Vrh] Go down
Ines
neizlječivi fan
neizlječivi fan



Broj postova : 158
Join date : 12.07.2008

Leona iz okolice Zagreba :) Empty
PostajNaslov: Re: Leona iz okolice Zagreba :)   Leona iz okolice Zagreba :) Icon_minitimepon sij 17, 2011 1:06 am

Dobrodošla! cheers Dugo nisam bila na Forumu. Drago mi je da imamo nove ćlanove.

Na jednoj lokalnoj televiziji je nedavno bio spot LAST LOOK AT EDEN.
[Vrh] Go down
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Leona iz okolice Zagreba :) Empty
PostajNaslov: Re: Leona iz okolice Zagreba :)   Leona iz okolice Zagreba :) Icon_minitimeuto sij 18, 2011 10:40 am

Ines je napisao/la:
Dobrodošla! cheers Dugo nisam bila na Forumu. Drago mi je da imamo nove ćlanove.

Na jednoj lokalnoj televiziji je nedavno bio spot LAST LOOK AT EDEN.

Ma bogami ni ja nisam bio, slabo se nešto piše ovdje.... , a nema ni šefice! Di je nestala?? Surprised
[Vrh] Go down
Sponsored content





Leona iz okolice Zagreba :) Empty
PostajNaslov: Re: Leona iz okolice Zagreba :)   Leona iz okolice Zagreba :) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Leona iz okolice Zagreba :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: INTRODUCTION ... predstavite nam se-
Forum(o)Bir: