Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 EUROPE KONCERT NALEN

Go down 
+3
K i K i
Nikola
ivica
7 posters
Autor/icaPoruka
ivica
fan
fan
ivica


Broj postova : 38
Join date : 19.01.2008
Lokacija : PANCEVO

EUROPE KONCERT NALEN Empty
PostajNaslov: EUROPE KONCERT NALEN   EUROPE KONCERT NALEN Icon_minitimeuto sij 29, 2008 4:00 am

KONCERT MOZETE SKINUTI NA EMULE Very Happy
[Vrh] Go down
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

EUROPE KONCERT NALEN Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE KONCERT NALEN   EUROPE KONCERT NALEN Icon_minitimeuto sij 29, 2008 4:13 pm

... a valjda će nam i Kiki napisati recenziju kako je bilo. Meni je preko neta bilo zakon!
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

EUROPE KONCERT NALEN Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE KONCERT NALEN   EUROPE KONCERT NALEN Icon_minitimeuto sij 29, 2008 8:07 pm

Nikola je napisao/la:
... a valjda će nam i Kiki napisati recenziju kako je bilo. Meni je preko neta bilo zakon!

Evo me... uhvatila sam sekundu Wink
Naravno da je bilo zakon! Bilo je fenomenalno i nevjerojatno!!!
Eto mene natrag - išla sam (opet Very Happy ) sama u Švedsku i hrabro vozila sama do aerodroma u Budimpešti i potrošila sve na svim mogućim karticama (koje mi nisu nikad smjeli izdat Very Happy ).
Priča počinje ovako - poludila sam nakon što sam pročitala Joey-ev interview na myspace-u gdje je pisalo da će koristiti i gudački kvartet na koncertu, slušajući moje prijatelje (koje sam upoznala u Dalhalli) kako se dogovaraju o putu i... zaboravila kako se zovem, rezervirala ulaznicu (u zadnji tren), rezervirala avion i hotel i... odletjela u Stockholm! Tek tako.. malo za vikend Very Happy Very Happy Very Happy .
Dogovorila sam se s prijateljima iz Nizozemske i odsjeli smo u istom hotelu. Talijani su bili u malo skupljem hotelu, isto blizu našem. Stigla sam u petak navečer. U subotu smo se ustali kasnije (oko 10), doručkovali, pregledali mail i već u 12 bili ispred Nalen-a. Ja sam mislila podići ulaznicu i otići u Hard Rock Caffe na fan-meet, ali odlučila sam ipak ostati i čekati na prvi red s mojim Nizozemcima (Sandra i Remon), Šveđankama (Millan, Nessie...), Španjolkama... Kupili smo sendviče, vodu i muffine od čokolade i išli na wc u obližnji kafić (kad bi zagustilo). Kad nam je bilo prehladno smo poslali jednog da nam donese svima toplu čokoladu. Prva cool stvar koja se dogodila je, da je oko pola jedan došetao Ian s vrećicom iz 7 ELEVEN na soundcheck. Lijepo nas je sve pozdravio, pitao odakle smo došli i, kad je čuo da sam iz Hrvatske, pružio mi ruku i rekao: "Ooooh, welcome to Sweden!". YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES! Smile Usput, ovo je već drugi put da reklamiram našu zemlju na Europe koncertima Wink
Upoznala sam dvije cool cure iz Velike Britanije, jednu šašavu Španjolku s mužem Juan-om i dvoje Njemaca. Mi smo se malo družili i zezali da nam brže prođe vrijeme - ja sam malo glumila prevoditelja jer Španjolka nije znala engleski pa sam ja nju slušala na španjolskom, odgovarala na talijanskom i prenosila sve ostalima na engleskom drunken
Lijepo smo se svi tamo utaborili i vrijeme nam je dosta brzo prolazilo. Srećom, bilo je iznad nule! Svi smo se upoznali, razmijenili neke poklončiće... Meni su se svi smijali kad sam krenula pojesti sendvič jer je na sendviču (na švedskom) pisalo da je od soba (Rudolf od Djeda Mraza Shocked ) a ja sam mislila da je tunjevina jer je izgledalo kao komadići ribe u majonezi?!! Još bih ja to i pojela (jer nisam cijeli dan ništa jela) ali su me svi zezali kako je to Djed Mrazov Rudolf i pjevali Božićne pjesmice da nisam jednostavno mogla to staviti u usta i ostavila cijeli sendvič. Taj dan sam pojela samo jedno pecivo za doručak, jednu toplu čokoladu i jedan muffin.
Kad se vrijeme približilo za ulazak u dvoranu postala je malo gužva. Španjolke su se progurale preko svih i napravile problem tako da ih je zaštitar morao dovesti u red i organizirati nas da stojimo svi jedni iza drugih u redu. Kako se nitko nije htio pomaknuti - meni je bilo glupo pa sam otišla na kraj reda (tamo su bili Jenny - Krosamaja i ostali). Kad smo ušli unutra, ja sam brzo potrčala u salu (neki su otišli ostaviti kapute ?!!!) i, zanepovjerovati, Sandra, Remon i Jessica su mi ostavili mjesto U PRVOM REDU, ODMAH ISPRED JOEY-A!!! Jessica se čak pomaknula da me propusti jer je ona došla oko 6 a ja sam čekala sa Sandrom i Remonom od 12! To se zovu pravi prijatelji i pravi Europe fanovi! Svaka im čast!
I tako je KiKi iz Hrvatske bila u prvom prvcatom redu na Almost Unplugged u Stockholmu! Dobila sam čak i trzalicu od Joey-a Wink
Cure iz gudačkog kvarteta su bile zakon. Band je zvučao više nego fenomenalno i, mogu vam reći, još i bolje nego na "plugged" koncertu! Joey je uživaaaaaaaaao i stalno se smješkao od ponosa i zadovoljstva. Mislim da su se malo brinuli kako će sve ispasti, pa kad su vidjeli našu reakciju - odahnuli su i iznenadili se jer smo prihvatili sve faaaaaaaaaaaaaantastično. Čak je dvaput rekao: "Now, we are getting somewhere". Super mi je bilo kad je Devil Sings The Blues posvetio svom sinu Jamie-ju I love you
Ja nisam mogla vjerovati kako su svi fanovi zvučali i reagirali kao jedan! Npr. Kad su svirali Dreamer SVI smo uhvatili jedni druge za ruke i pjevali zajedno. Dok su svirali Hero - isto tako. Ova verzija TFC je super ispala. Meni su se najviše sviđali cover Suicide i Memories. Neću vam pričati previše o setlisti i koncertu jer ste taj dio gledali. Mene su snimili jedno 5-6 puta pa su me gledali muž i sin kod kuće. Pitam ja njih - kako ste znali gdje ću biti i da ću biti u prvom redu, a meni moj muž kaže: pa ti si uvijek u prvom redu ili tu negdje blizu Very Happy . Možete me vidjeti između Remona i Sandre nekoliko puta tijekom Memories i nakon Superstitious (kako vičemo: COME BAAAAAAAACK! Very Happy Very Happy ).
Nakon koncerta smo ostali u venue, brbljali, našli druge frendove, dobili POKLON!!! Vrećicu iz Hard Rock Caffe-a s fotografijom i originalnim potpisima članova benda i znojnicu Jack Daniels!
Srela sam neke stare prijatelje, npr. Dimitri-ja (designera od Europe), njegovu ženu Miru, talijanke Katiu, Minu... Japanke Mei, Naoko...
Društvo je poslije išlo u Pub Anchor. Mi smo (Sandra, Remon i ja) otišli vidjeti kakva je situacija, ali nas je dočekao red dugačak oko 60m ispred ulaza i odustali. Vratili smo se u hotel, brbljali malo, pregledali snimku i otišli u krevet. Meni je let bio ujutro u 08:50.
Nakon toga sam se jedva izvukla iz Budimpešte gdje je bila oluja i vratila kući! Da napomenem samo, to je bio pravi poduhvat jer imam vozačku manje od 3 mjeseca What a Face

Ako sam što zaboravila... pitajte Wink
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

EUROPE KONCERT NALEN Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE KONCERT NALEN   EUROPE KONCERT NALEN Icon_minitimesri sij 30, 2008 4:53 pm

Surprised Surprised Surprised Surprised Shocked Shocked SUPER.... Very Happy
[Vrh] Go down
Undine
novi forumaš
novi forumaš



Broj postova : 5
Join date : 25.01.2008

EUROPE KONCERT NALEN Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE KONCERT NALEN   EUROPE KONCERT NALEN Icon_minitimesri sij 30, 2008 8:22 pm

Hahahaha! Laughing Dobra zgodba,Kiki,sploh tisti del o Rudolfu me je vrgel po tleh! Laughing No,si videla,to je ta prava Skandinavija! Koncert sva z Erikom gledala iz cyber puba nekje v LJ,ampak vzdušje je bilo bolj kilavo,hrup vse okoli,če verjameš ali ne,prav hrepenim po posnetku,da si ga doma v miru ogledam še enkrat! Varma kramar,Undine cat
[Vrh] Go down
Natali
okorjeli fan
okorjeli fan
Natali


Broj postova : 127
Join date : 19.01.2008
Lokacija : Austria

EUROPE KONCERT NALEN Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE KONCERT NALEN   EUROPE KONCERT NALEN Icon_minitimečet sij 31, 2008 8:45 pm

Ja sam se cudila kad si rekla da ides autom u Rumunjsku posto si tek malo prije napravila vozacku.Ali moram reci stvarno super Very Happy
[Vrh] Go down
ivica
fan
fan
ivica


Broj postova : 38
Join date : 19.01.2008
Lokacija : PANCEVO

EUROPE KONCERT NALEN Empty
PostajNaslov: BUDIMPESTA   EUROPE KONCERT NALEN Icon_minitimepet vel 01, 2008 11:57 am

RUMUNIJA? KOLIKO JA ZNAM BUDIMPESTA SE JOS UVEK NALAZI U MADJARSKOJ ILI JE DOSLO DO NEKIH PROMENA OD KAKO SU USLI U EU. http://bs.wikipedia.org/wiki/Budimpe%C5%A1ta Twisted Evil
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

EUROPE KONCERT NALEN Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE KONCERT NALEN   EUROPE KONCERT NALEN Icon_minitimepet vel 01, 2008 12:40 pm

ivica je napisao/la:
RUMUNIJA? KOLIKO JA ZNAM BUDIMPESTA SE JOS UVEK NALAZI U MADJARSKOJ ILI JE DOSLO DO NEKIH PROMENA OD KAKO SU USLI U EU. http://bs.wikipedia.org/wiki/Budimpe%C5%A1ta Twisted Evil

Nemoj biti zločest!
Natali je mislila na koncert za Novu Godinu koji je bio u Rumunjskoj i na kojeg sam se isto sama vozila! Smile
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
Natali
okorjeli fan
okorjeli fan
Natali


Broj postova : 127
Join date : 19.01.2008
Lokacija : Austria

EUROPE KONCERT NALEN Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE KONCERT NALEN   EUROPE KONCERT NALEN Icon_minitimepet vel 01, 2008 7:49 pm

ivica je napisao/la:
RUMUNIJA? KOLIKO JA ZNAM BUDIMPESTA SE JOS UVEK NALAZI U MADJARSKOJ ILI JE DOSLO DO NEKIH PROMENA OD KAKO SU USLI U EU. http://bs.wikipedia.org/wiki/Budimpe%C5%A1ta Twisted Evil

Kakva Budimpesta?O cemu ti to ili na koji koncert ti mislis Question
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

EUROPE KONCERT NALEN Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE KONCERT NALEN   EUROPE KONCERT NALEN Icon_minitimepet vel 01, 2008 10:43 pm

Natali je napisao/la:
ivica je napisao/la:
RUMUNIJA? KOLIKO JA ZNAM BUDIMPESTA SE JOS UVEK NALAZI U MADJARSKOJ ILI JE DOSLO DO NEKIH PROMENA OD KAKO SU USLI U EU. http://bs.wikipedia.org/wiki/Budimpe%C5%A1ta Twisted Evil

Kakva Budimpesta?O cemu ti to ili na koji koncert ti mislis Question

Vozila sam se i u Rumunjsku na novogodšnji Europe koncert i vozila sam do Budimpešte odakle sam imala let za Stockholm za koncert u Nalenu. Wink
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
Blues and Rock forever
okorjeli fan
okorjeli fan
Blues and Rock forever


Broj postova : 137
Join date : 18.01.2008
Age : 30
Lokacija : Nova Gradiška

EUROPE KONCERT NALEN Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE KONCERT NALEN   EUROPE KONCERT NALEN Icon_minitimesub vel 02, 2008 12:51 am

Omg Omg ova tvoja recenzija je stvarno super, KiKi!!
BIla si spominjala na forumu neku Micovu šalu da ne voli Hrvatsku??? šta je to bilo?
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

EUROPE KONCERT NALEN Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE KONCERT NALEN   EUROPE KONCERT NALEN Icon_minitimesub vel 02, 2008 9:23 am

Blues and Rock forever je napisao/la:
Omg Omg ova tvoja recenzija je stvarno super, KiKi!!
BIla si spominjala na forumu neku Micovu šalu da ne voli Hrvatsku??? šta je to bilo?

Da... to baš nisam posebno ni doma pričala. Kad smo se vraćali iz Pub Anchor-a, uočila sam Mic-a kako stoji s par prijatelja ispred jednog drugog pub-a. Tad smo shvatili da dečki neće zajedno imati afterparty i da su se razišli (a i JohnL je bio na koncertu sa sinovima, a JohnN je došla mama Very Happy ). Rekla sam Remon-u kako bi bilo zgodno možda da ga pozdravimo, pa mu je on prišao, a Sandra i ja ostale malo dalje. Vidjela sam Remon-a kako mu nešto priča, načula "Croatia" i vidjela Mic-a (s leđa) kako odmahuje glavom. Ja sam alergična na takve stvari i malo paranoična isto, pa sam odmah pomislila najgore (a i jarac u horoskopu Very Happy Very Happy Very Happy ). Nakon toga se Mic okrenuo, pozdravio nas, izgledao dosta umorno i jadno. Pitao me jel mi hladno (pošto sam s "juga") a ja sam se našalila i rekla "No, it's nothing Wink !" i on se isto nasmijao - kao da mu je laknulo jer sam "normalna" a ne neki freak. Izmijenili smo svi skupa još par riječi i onda sam mu rekla "Have a nice evening" i on nama isto tako nešto...
Kad sam pitala Remon-a (on je Spirit Of The Underdog na forumu) što je Mic rekao - rekao je da je rekao "Oh, no, a girl from Croatia?? I don't like Croatia..." ali je odmah objasnio da zna Mic-a od prije i da se on uvijek tako šali. Šalio se ili ne, njegova reakcija na Hrvatsku i Ian-ova reakcija (kad se oduševio i rekao: "Oh, welcome to Sweden!" se ne mogu usporediti. Svakako mi se taj susret nije uopće svidio, pa ga nisam ni napisala. Dat ću mu, doduše, za credit što je bio umoran i htio se opustiti s prijateljima... Sad

and btw. nismo pitali ni za fotke ni autograme - samo smo ga htjeli pozdraviti...
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
nana-os
novi forumaš
novi forumaš



Broj postova : 2
Join date : 04.02.2008

EUROPE KONCERT NALEN Empty
PostajNaslov: ja bi CD   EUROPE KONCERT NALEN Icon_minitimepon vel 04, 2008 5:25 pm

Bok Kiki,

pošto nam toliko pričaš o svim koncertima gdje si bila i o grupi općenito moram ti reći da mi je ta glazba ušla u uši i da je stvarno dobra... pa bi mogla i neki cd-ić posudit bounce bounce od tebe za početak, a kasnije, ko zna..možda se nađem i na nekom koncertu Very Happy Smile Very Happy
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

EUROPE KONCERT NALEN Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE KONCERT NALEN   EUROPE KONCERT NALEN Icon_minitimepon vel 04, 2008 5:52 pm

nana-os je napisao/la:
Bok Kiki,

pošto nam toliko pričaš o svim koncertima gdje si bila i o grupi općenito moram ti reći da mi je ta glazba ušla u uši i da je stvarno dobra... pa bi mogla i neki cd-ić posudit bounce bounce od tebe za početak, a kasnije, ko zna..možda se nađem i na nekom koncertu Very Happy Smile Very Happy

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Štogod hoćeš - samo reci - imam ih sve na disku, samo ti prebacim na share folder Wink
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
Sponsored content





EUROPE KONCERT NALEN Empty
PostajNaslov: Re: EUROPE KONCERT NALEN   EUROPE KONCERT NALEN Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
EUROPE KONCERT NALEN
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Live at Nalen....CD
» Live at Nalen... reklama za TV
» EUROPE u CROATIA !
» Europe bootlegs
» Europe from Japan!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: EUROPE ... o koncertima-
Forum(o)Bir: