Početna stranicaPočetna stranica  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  Login  

Share | 

Lep pozdrav od bližnjih sosedov! :)

Go down 
Autor/icaPoruka
Undine
novi forumaš
novi forumaš

Broj postova : 5

PostajNaslov: Lep pozdrav od bližnjih sosedov! :)   pet sij 25, 2008 2:04 pm

Bok svima!Wink
Oglašam se vam iz Slovenije,in upam da ne zamerite,ker uporabljam svoj jezik...Lahko mi odgovarjate po hrvaško,razumem čisto vse,samo ne upam si pisati po vaše,da se mi slučajno ne zalomi(v osnovni sem se učila še Titovo srbohrvaščino,ampak po tisti brezvezni vojni je prišlo v vaši slovnici do razlik!).Torej,bratje v rokenrolu,namesto da se kregamo,kot to počno naši butasti politiki,stopimo skupaj in se združimo v en narod,narod rokerjev,kajti EUROPE so pripravljeni nastopiti povsod tam,kjer lahko na koncertih pričakujejo velike množice!
Da ne izgubljam besed;koliko mi pomenijo EUROPE si poglejte na www.geocities.com/undine75/europetheband_slovenia.html
Se slišimo kmalu! Undine
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan

Broj postova : 283

PostajNaslov: Re: Lep pozdrav od bližnjih sosedov! :)   pet sij 25, 2008 5:38 pm

Hej!!! Surprised Very Happy Pa di si ti mala??? Shocked Laughing Kad će opet kakav koncert da se napijemo ko zadnji put na Iron Maidenu u Ljubljani??? Laughing Jel dolazite u Split na Maidene??? Laughing Laughing Laughing
Pozdrav od Nikole!!!!!!!! cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Korisnički profil
K i K i
Admin
Admin

Broj postova : 457

PostajNaslov: Re: Lep pozdrav od bližnjih sosedov! :)   pon sij 28, 2008 11:19 am

Hej, Alenka!

Dobrodošla! Jesi uspjela pogledati snimku koncerta iz Nalena? Još uvijek je na netu.

Pusaaaaaa!
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.europe.fanclub.ms
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Lep pozdrav od bližnjih sosedov! :)   

[Vrh] Go down

Lep pozdrav od bližnjih sosedov! :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pozdrav od Tome 420
» Pozdrav od reiderja 1
» pozdrav svima od tomo522
» Pozdrav iz Osijeka
» Pozdrav od mede