Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ima li sta novo??

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Natali
okorjeli fan
okorjeli fan
Natali


Broj postova : 127
Join date : 19.01.2008
Lokacija : Austria

Ima li sta novo?? Empty
PostajNaslov: Ima li sta novo??   Ima li sta novo?? Icon_minitimened vel 08, 2009 8:19 pm

Hej ljudi jel znate nesto novo od Europe??Kad ce opet pocet sa koncertima ili sta se desava sa njima???
[Vrh] Go down
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Ima li sta novo?? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li sta novo??   Ima li sta novo?? Icon_minitimečet vel 12, 2009 10:10 am

Ja osobno pratim na blogu sve što trenutno rade na novom albumu, a nadam se i skorim datumima za nove koncerte Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
elvis
neizlječivi fan
neizlječivi fan



Broj postova : 205
Join date : 22.02.2008
Age : 40
Lokacija : Opstina Gornji Milanovac

Ima li sta novo?? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li sta novo??   Ima li sta novo?? Icon_minitimened vel 15, 2009 3:56 am

Takodje:D
Bio bi red da dodju napokon i u nase drzaveeeee bounce bounce bounce bounce bounce bounce
It's More then a Feelinggggggggggg Wink)))
[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Ima li sta novo?? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li sta novo??   Ima li sta novo?? Icon_minitimepon vel 23, 2009 2:04 pm

of course I love you Like a Star @ heaven I love you
eo pri kraju su snimanja albuma Sad

"We are extremely proud of this cd. It's got emotion....it kicks ***......it's thought provoking.....it's sexy........it might just turn your world upside down."
posebno mi se svida ova recenica:
"Cause this might just be one of those albums that's got wings............ to travel to infinity and beyond."
"We're aiming for a May release. There will be touring this summer and autumn. But we wont be surprised if there will be major touring in 2010."

I love you lajk it veri veri mač! Very Happy bounce
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
elvis
neizlječivi fan
neizlječivi fan



Broj postova : 205
Join date : 22.02.2008
Age : 40
Lokacija : Opstina Gornji Milanovac

Ima li sta novo?? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li sta novo??   Ima li sta novo?? Icon_minitimepon vel 23, 2009 10:19 pm

Otkad sam procitao na blog-u bas mi je skocilo raspolozenje i sad ko ce cekati do Majaaaaaaaa...
Ali vredi cekati... NESTO SE OSECA... DOBRO... MNOGO DOBRO... OVAJ ALBUM MI MIRISE... MIRISE NA DOBRU ROCKACINU sunny
Ljudi nekako sam prosto uveren da ce na ovoj turneji posetiti i Zagreb i Beograd i ostale nase gradove I love you I love you I love you
A sad da nastavim uzivanje Very Happy drunken drunken drunken
ZIVI BILI Smile
[Vrh] Go down
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Ima li sta novo?? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li sta novo??   Ima li sta novo?? Icon_minitimeuto vel 24, 2009 3:46 pm

Pa oni su tako brzo zgotovili ovaj album Question Ja sam mislila da će to još trajati............ Očito su momci bili vrijedni i dok su odrađivali turneju, maheri su i gotovo!
A sad, do petog mjeseca neizvjestost i vjerojatno neće biti nikakvih novosti, što su i napisali Razz
Ali zato nestrpljivo čekam obavijest o koncertima, ahhhhhh kad bi bar došli negdje bliže Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ima li sta novo?? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li sta novo??   Ima li sta novo?? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ima li sta novo??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
 :: OTHER ... ostale teme-
Forum(o)Bir: