Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 John Norum

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
magnus
neizlječivi fan
neizlječivi fan
magnus


Broj postova : 238
Join date : 19.01.2008
Age : 49
Lokacija : Zagreb

John Norum Empty
PostajNaslov: John Norum   John Norum Icon_minitimesri sij 23, 2008 5:22 pm

Zanima me jel ima netko Norumove solo albume (Total Control...pa na dalje) ili znate od kude se mogu skinuti na netu?!
[Vrh] Go down
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

John Norum Empty
PostajNaslov: Re: John Norum   John Norum Icon_minitimesri sij 23, 2008 5:45 pm

Uopće nisam vidio njegove solo albume kod nas, a bogami ni od Joey Tempesta. Evil or Very Mad Jedva da sam u jednom CD shopu u Rijeci uspio kupiti dva zadnja albuma od Europe. Evil or Very Mad Nažalost , danas ne sluša puno ljudi takve stvari...nije u điru ili nije u trendu...šta ja znam. Evil or Very Mad Na jednom našem glazbenom forumu sam otvorio topic o njemu i jako malo ljudi je raspravljalo. Netrebam uopće napominjati o kakvom se vrsnom gitaristi radi, a ljudi danas ni neznaju ko je on Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
ivica
fan
fan
ivica


Broj postova : 38
Join date : 19.01.2008
Lokacija : PANCEVO

John Norum Empty
PostajNaslov: JOHN NORUM ALBUMI   John Norum Icon_minitimesri sij 23, 2008 9:46 pm

SVE ALBUME JOHN-a NORUMA MOZETE SKINUTI SA INTERNETA.POSTOI PROGRAM EMULE PREKO KOJEG MOZETE SKINUTE SVE STO POZELITE OVO JE LINK http://www.emule-project.net/home/perl/general.cgi?l=40
[Vrh] Go down
ivica
fan
fan
ivica


Broj postova : 38
Join date : 19.01.2008
Lokacija : PANCEVO

John Norum Empty
PostajNaslov: Re: John Norum   John Norum Icon_minitimesri sij 23, 2008 10:00 pm

KADA UDJES NA SAJT KLIKNES NA DOWNLOAD ZATIM NA DOWNLOAD INSTALACIONI FAJL V0.48a.POJAVICE SE IKONA ZA DOWNLOAD,SKINES FAJL I INSTALIRAS U KOMPJUTERU.KADA POKRENES PROGRAM MORAS DA SE PRIKACIS NA NEKI SERVER,ZATIM IDES NA OPCIJU SEARCH UNESES IME STA TRAZIS,AKO JE TO ALBUM IDES NA ARHIVE,AKO JE PESMA NA AUDIO,AKO JE VIDEO NA VIDEO.JA SAM PREKO OVOG PROGRAMA SKINUO SVE ALBUME OD EUROPE,DVD,RAZNE SNIMKE SA TV EMISIJE I JOS MNOGO TOGA Question
[Vrh] Go down
magnus
neizlječivi fan
neizlječivi fan
magnus


Broj postova : 238
Join date : 19.01.2008
Age : 49
Lokacija : Zagreb

John Norum Empty
PostajNaslov: Re: John Norum   John Norum Icon_minitimečet sij 24, 2008 6:16 pm

Hvala Ivice na linku i savjetu.
Probat cu!
[Vrh] Go down
Sponsored content





John Norum Empty
PostajNaslov: Re: John Norum   John Norum Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
John Norum
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Interview with John Norum
» Norum vs. Joey :D

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
 :: OTHER ... ostale teme-
Forum(o)Bir: