Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Moj prvi "službeni" design :)

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Moj prvi "službeni" design :) Empty
PostajNaslov: Moj prvi "službeni" design :)   Moj prvi "službeni" design :) Icon_minitimened pro 14, 2008 2:38 pm

Društvo Very Happy (Blues i Magnus već znaju Wink )

htjela bih vam javiti jednu prekrasnu vijest! Presretna sam jer je, po prvi puta, netko nešto napravio prema mom design-u! cheers
Ja radim u jednoj europskoj firmi u Human Resources odjelu, ali imam priliku također i dizajnirati i iskoristiti svu svoju keativnost (na moju veeeeliku sreću i zadovoljstvo). Dosad sam radila samo plakate, oglase za posao, bedzeve, kartice, kalendare i slično. Ove godine je Country Manager-ica odlučila prepustiti meni design službenog rokovnika i ne angažirati profesionalni designerski studio!!! cheers cheers cheers
Prvi put je netko platio gomilu love da se napravi nešto što sam ja smislila! Very Happy Very Happy Very Happy Ne mogu doći k sebi od sreće! Da ne bude zabune, ja nisam dobila ni novčića - all in a day's work Rolling Eyes

Svi su oduševljeni kako izgleda. Podijelili smo ih svim zaposlenicima kao poklon i svim klijentima.

Eto, htjela sam vam se malo pohvaliti Razz ...
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
elvis
neizlječivi fan
neizlječivi fan



Broj postova : 205
Join date : 22.02.2008
Age : 40
Lokacija : Opstina Gornji Milanovac

Moj prvi "službeni" design :) Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi "službeni" design :)   Moj prvi "službeni" design :) Icon_minitimened pro 14, 2008 3:58 pm

I'm Happy For You Very Happy Very Happy
Ko zna? Mozda je to veliki korak za tvoju karijeru Surprised Surprised
Sad znam koga da zovem kad mi bude trebao dizajner Cool
[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 30
Lokacija : Karlovac

Moj prvi "službeni" design :) Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi "službeni" design :)   Moj prvi "službeni" design :) Icon_minitimened pro 14, 2008 4:41 pm

oooo, pa to je super... cestitam!
cheers

da, mozda je Elvis u pravu... ko zna, vidjet cemo.. drzimo fige!! Wink
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Moj prvi "službeni" design :) Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi "službeni" design :)   Moj prvi "službeni" design :) Icon_minitimepon pro 15, 2008 8:48 pm

Možda u budućnosti napraviš i cover za neki od sljedećih Europe albuma?! Wink
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Moj prvi "službeni" design :) Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi "službeni" design :)   Moj prvi "službeni" design :) Icon_minitimeuto pro 16, 2008 9:36 pm

Nikola je napisao/la:
Možda u budućnosti napraviš i cover za neki od sljedećih Europe albuma?! Wink

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!! cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
magnus
neizlječivi fan
neizlječivi fan
magnus


Broj postova : 238
Join date : 19.01.2008
Age : 49
Lokacija : Zagreb

Moj prvi "službeni" design :) Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi "službeni" design :)   Moj prvi "službeni" design :) Icon_minitimesri pro 17, 2008 12:18 pm

Imao sam cast dobiti jedan primjerak rokovnika i stvarno super izgleda.Cestitam ti KiKi.Nadam se da ces naci jos ponesto u svojoj firmi da unaprijedis,izmijenis tj. da tvoja svestranost jos bolje dode do izrazaja.

PS: Moj primjerak je imao i posvetu cheers ,i to na svedskom Laughing ....Kad sam je procitao skoro sam se rasplakao od srece Razz
KiKi najbolja si cheers
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Moj prvi "službeni" design :) Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi "službeni" design :)   Moj prvi "službeni" design :) Icon_minitimesri pro 17, 2008 8:27 pm

I love you
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
Sponsored content





Moj prvi "službeni" design :) Empty
PostajNaslov: Re: Moj prvi "službeni" design :)   Moj prvi "službeni" design :) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moj prvi "službeni" design :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ovo prvi put vidjela...
» Operacija "Trijumf"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: OTHER ... ostale teme-
Forum(o)Bir: