Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Najdraza serija....

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Natali
okorjeli fan
okorjeli fan
Natali


Broj postova : 127
Join date : 19.01.2008
Lokacija : Austria

Najdraza serija.... Empty
PostajNaslov: Najdraza serija....   Najdraza serija.... Icon_minitimečet lis 09, 2008 4:04 pm

Koja je trenutno vasa najdraza serija ili ima li neka serija koju bi volili opet vidjeti scratch ?
Imate li najdrazu seriju ili crtani film iz djetinstva? flower
Ja trenutacno najdraze gledam Gray's anatomy i Desperate housewives
..a iz djetinstva se bas tako dobro i nesjecam ali znam da sam gledala Grizzly Adams i od crtanih Sport Billy i Rakune.Kad vec spominjem Sport Billy-a bas bi jednom htjela opet pogledat.
[Vrh] Go down
elvis
neizlječivi fan
neizlječivi fan



Broj postova : 205
Join date : 22.02.2008
Age : 40
Lokacija : Opstina Gornji Milanovac

Najdraza serija.... Empty
PostajNaslov: Re: Najdraza serija....   Najdraza serija.... Icon_minitimepet lis 10, 2008 12:26 am

Sad bas pratim Herous i Eureka, onako svidjaju mi se!!
Iz proslosti mogu uvek da gledam Twin Peaks, X files, Nestasne Godine itd.
Crtani !!!!!!!!!!!!!!!! he he he He-Man, ne zaboravlja se detinjstvo, bas mi bude, onako, kad se setim Smile
[Vrh] Go down
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Najdraza serija.... Empty
PostajNaslov: Re: Najdraza serija....   Najdraza serija.... Icon_minitimepet lis 10, 2008 9:26 am

Trenutno se nisam "vezala" ni za jednu meksičku seriju, da sam ovisna o njoj ali pogledam tu i tamo koju epizodu ove nove (ne znam kako se zove) na HTV 1 Smile, ali zato volim pogledati MCleodove kćeri (australska) i super mi je serija cheers

Što se tiče davno zaboravljenih serija, sviđa mi se Život na Sjeveru koji se opet počeo prikazivati ali je tako kasno da ne uspijem nikada ostati budna da pogledam, a reprize u nekom normalnijem terminu nema. Baš mi je žao jer sam obožavala tu seriju Sad
Spominjali smo već iz skroz mladih dana Na tajnom zadatku,a ostale kao npr. Povratak u Eden, Dinastija, Merlose Place, Beverly Hills itd.... Very Happy
Uglavnom bilo ih je dosta koje sam stalno pratila, a da ne spominjem meksičke kada su tek počele od - Divlje ruže, Mariane, Esmeralde i ne zna sve već kojih naziva nije bilo, čak su i brazilske bile dobre. Kad se jednom zakačiš teško je oduprijeti se i ne pogledati sutra što će se dogoditi Wink
Hvala Bogu, mislim da sam se izlječila od ovisnosti lol!
[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Najdraza serija.... Empty
PostajNaslov: Re: Najdraza serija....   Najdraza serija.... Icon_minitimesub lis 11, 2008 12:43 am

^^^buahahah...
ni ja nisam bas ovisna niti o jednoj seriji, ali volim pogledat Uvod u anatomiju, Korak po korak iliti Step by step (na RTL-u) i pmozda se jos koja nade...
a od crtica.. hh, obozavala sam gledat sve crtice na Cartoon Netoworku... ( I love you Like a Star @ heaven ) ;tipa Tom & Jerry, Scooby-doo, Ed, Edd and Eddy, Loonley Toons(valjda se tako pisu Very Happy ), La Linea.... itd..itd.. opsjednuta crticima.. XD
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
Ines
neizlječivi fan
neizlječivi fan



Broj postova : 158
Join date : 12.07.2008

Najdraza serija.... Empty
PostajNaslov: Re: Najdraza serija....   Najdraza serija.... Icon_minitimened lis 12, 2008 7:58 pm

Zvjezdane staze nastojim ne propustit bez obzira koliko sam ih već puta gledala. Isto tako i Seinfelda. Baš mi je drago da su ga počeli opet prikazivat.

Volim i 24, Život na sjeveru, X Files, Dr House, Boston Legal, La Crim', Avocats & associés.

Premda nisu prave serije već serije filmova sa istim glavnim likovima svakako bi navela i Umorstva u Midsomeru, Inspektor Lynley, Dalziel i Pascoe, te filmove snimljene po romanima Agathe Christie.

U osamdesetima su uvik petkom posli Dnevnika bile dobre serije. Već smo spomenuli Na tajnom zadatku. Dodala bi još Miami Vice (Don Johnson i Philip Michael Thomas) i Mike Hammer (Stacy Keach).

Volila sam pogledat i Slučajne partnere tj Moonlighting (Bruce Willis i Cybill Shepherd), Poziv u ponoć tj. Midnight Caller (Gary Cole) i Sjever i jug.

Od komedija, osim Seinfelda, super su mi Coupling, My Family (onaj ludi zubar i još luđa mu familija), Cathrine, Un gars, une fille(Ove zadnje dvi su kanadske koje sam gledala na TV5 i oduševila se. Šteta šta naši kupuju samo američke i poneku britansku).

Volila sam i Obiteljske veze tj. Family Ties (Michael J. Fox), Puna kuća tj. Full House i Cosby Show.

Od crtića su mi najdraži bili Tom i Jerry, Kremenko, Štrumpfovi i onaj zec ('Šta te muči njofra?')
[Vrh] Go down
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Najdraza serija.... Empty
PostajNaslov: Re: Najdraza serija....   Najdraza serija.... Icon_minitimepon lis 13, 2008 7:59 pm

Zaboravila sam napomenut da obožavam engleske serije snimljene po knjigama npr. Agathe Christie, o Sherlocku Holmesu i onom starčiću s brčićima s francuskim naglaskom ( Mad zaboravila sam kako se zove serija). Humoristična npr. Zvonili ste Milorde bila mi je super lol!
[Vrh] Go down
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Najdraza serija.... Empty
PostajNaslov: Re: Najdraza serija....   Najdraza serija.... Icon_minitimečet lis 16, 2008 11:41 am

zana1971 je napisao/la:
starčiću s brčićima s francuskim naglaskom ( Mad zaboravila sam kako se zove serija).

Hercule Poirot Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najdraza serija.... Empty
PostajNaslov: Re: Najdraza serija....   Najdraza serija.... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najdraza serija....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: OTHER ... ostale teme-
Forum(o)Bir: