Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Operacija "Trijumf"

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Motif
veliki fan
veliki fan
Motif


Broj postova : 79
Join date : 22.05.2008
Age : 49
Lokacija : Bjelovar

Operacija "Trijumf" Empty
PostajNaslov: Operacija "Trijumf"   Operacija "Trijumf" Icon_minitimepon ruj 29, 2008 10:17 pm

Dragi članovi foruma, samo da vam priopćim da je pjevač iz mojeg benda jedan od članova u operaciji trijumf. Zove se Tomislav! cheers cheers cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Operacija "Trijumf" Empty
PostajNaslov: Re: Operacija "Trijumf"   Operacija "Trijumf" Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 8:05 am

Bravo za Tomislava cheers !

Nažalost, nisam gledala jučer. Radila sam neki file za posao skoro do ponoći Sad.
A gdje si ti Motif? Nema te dugo. Drago mi je da si se vratio!
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Operacija "Trijumf" Empty
PostajNaslov: Re: Operacija "Trijumf"   Operacija "Trijumf" Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 9:21 am

Gledala sam sinoć show i čini se da će biti zanimljivo! Ima stvarno kandidata sa velikim potencijalom i još kad se to dobro izbrusi cheers Jedino, bilo je zbunjujuće kad je Maca pročitao onih 6 imena - sad se ne mogu sjetiti da li je naš Tomislav ispao ili ostao?
[Vrh] Go down
Motif
veliki fan
veliki fan
Motif


Broj postova : 79
Join date : 22.05.2008
Age : 49
Lokacija : Bjelovar

Operacija "Trijumf" Empty
PostajNaslov: Re: Operacija "Trijumf"   Operacija "Trijumf" Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 3:25 pm

Nešto sam u zadnje vrijeme bio zauzet pa nisam imao vremena ni za što. No, glavno da sam se vratio. Upravo sam se čuo s Tomislavom i šokiralo me što mi je rekao. On je ispao, ali je još tamo jer možda će biti kao nekakva rezerva. No, cijeli taj šou je velika namještaljka. Već se unaprijed znalo tko će ispasti i već se zna tko su glavni favoriti. Sve to smrdi na jednu veliku prijevaru. Pratite kandidate koji su sinoć pjevali s pravim pjevačima i sve će vam biti jasno. Ali neka, barem nam je napravio reklamu kada se prikazivao njegov profil. He he. Čak se čulo i vidjelo kako sviram "runaway".
[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Operacija "Trijumf" Empty
PostajNaslov: Re: Operacija "Trijumf"   Operacija "Trijumf" Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 3:58 pm

cheers yea.... zao mi je sta nisam gledala jucer... gledat cu reprizu...
steta sto je ispao... a ako je tako kako kazete, onda je bolje da je ispao, jel?
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Operacija "Trijumf" Empty
PostajNaslov: Re: Operacija "Trijumf"   Operacija "Trijumf" Icon_minitimesri lis 01, 2008 2:40 pm

Žao mi je ako je tako Motif, ali ostaje nam da vidimo da li su te glasine istinite ili će zbilja pobijediti netko tko nije najbolji (a to na našim prostorima ne bi bilo čudno) Shocked
[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 31
Lokacija : Karlovac

Operacija "Trijumf" Empty
PostajNaslov: Re: Operacija "Trijumf"   Operacija "Trijumf" Icon_minitimesub lis 04, 2008 2:44 pm

ja sam citala negdje na netu da najvjerojatnije trebaju doc Rihanna i Kelly Clarkson u emisiju... al, kao da su jos u pregovorima... booo....
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
Sponsored content





Operacija "Trijumf" Empty
PostajNaslov: Re: Operacija "Trijumf"   Operacija "Trijumf" Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Operacija "Trijumf"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: OTHER ... ostale teme-
Forum(o)Bir: