Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Sta bi radili kad bi znali....?

Go down 
+5
magnus
Ines
Blues and Rock forever
Nikola
Natali
9 posters
Autor/icaPoruka
Natali
okorjeli fan
okorjeli fan
Natali


Broj postova : 127
Join date : 19.01.2008
Lokacija : Austria

Sta bi radili kad bi znali....? Empty
PostajNaslov: Sta bi radili kad bi znali....?   Sta bi radili kad bi znali....? Icon_minitimečet ruj 11, 2008 4:15 pm

Nesto sam se mislila zadnjih dana kad bi znala da mi je ovo zadnji mjesec zivota sta bi radila.Znam da je pitanje cudno ali ovdje ljudi uvijek kazu da normalno moras tako zivit kao da ti je zadnji dan.Ja sam pokusala ali to nikako ne ide (ili imam taj osjecaj da je ipak nekako previse riskantno).
Ali me ipak zanima kako bi ih vi proveli da znate kad vam dolazi "taj" dan?
Ja bi najvrerovatnije sjela u avion i krenula na put oko svijeta (samo bi bila tragedija da se avion prije vremena srusi Wink )
[Vrh] Go down
Nikola
neizlječivi fan
neizlječivi fan
Nikola


Broj postova : 283
Join date : 18.01.2008
Age : 48
Lokacija : Rijeka

Sta bi radili kad bi znali....? Empty
PostajNaslov: Re: Sta bi radili kad bi znali....?   Sta bi radili kad bi znali....? Icon_minitimečet ruj 11, 2008 6:26 pm

Popio bi nešto konkretno! Laughing
[Vrh] Go down
Blues and Rock forever
okorjeli fan
okorjeli fan
Blues and Rock forever


Broj postova : 137
Join date : 18.01.2008
Age : 30
Lokacija : Nova Gradiška

Sta bi radili kad bi znali....? Empty
PostajNaslov: Re: Sta bi radili kad bi znali....?   Sta bi radili kad bi znali....? Icon_minitimečet ruj 11, 2008 10:44 pm

Učila bih [kršćansku] meditaciju i provodila što je više vremena moguće sa svim ljudima do kojih mi je stalo.... ostalo je nebitno...
[Vrh] Go down
Ines
neizlječivi fan
neizlječivi fan



Broj postova : 158
Join date : 12.07.2008

Sta bi radili kad bi znali....? Empty
PostajNaslov: Re: Sta bi radili kad bi znali....?   Sta bi radili kad bi znali....? Icon_minitimečet ruj 11, 2008 11:09 pm

Ne mogu se uživit u tu situaciju. Ja namjeravam bar do stote. Znači imam još puuuuuuuuuuuuuuuuuno fore.
[Vrh] Go down
magnus
neizlječivi fan
neizlječivi fan
magnus


Broj postova : 238
Join date : 19.01.2008
Age : 49
Lokacija : Zagreb

Sta bi radili kad bi znali....? Empty
PostajNaslov: Re: Sta bi radili kad bi znali....?   Sta bi radili kad bi znali....? Icon_minitimepet ruj 12, 2008 4:42 am

Otisao bih u Svedsku i uzivao!
Very Happy
[Vrh] Go down
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Sta bi radili kad bi znali....? Empty
PostajNaslov: Re: Sta bi radili kad bi znali....?   Sta bi radili kad bi znali....? Icon_minitimepet ruj 12, 2008 9:35 am

magnus je napisao/la:
Otisao bih u Svedsku i uzivao!
Very Happy

Također Very Happy

Dodajem još... usudila bih se reći i napraviti i osjećati sve što do sada nisam... ali namjeravam to napraviti i prije nego mi bude zadnji mjesec života. A počela sam već prošle godine ostvarivati sve što sam oduvijek željela ili čega sam se bojala: odletjela u Švedsku (dvaput Wink ), položila vozački, kupila si auto, dobila posao kojeg volim i koji me razvija kao osobu, pričala s Joey-em i natjerala ga da misli na mene cijeli dan i priča o meni navečer na koncertu cheers cheers cheers ... Prošle godine sam živjela kao da mi je posljednja, ali znate što dragi moji prijatelji.... prošla godina je bila tek PRVA!!!!
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
zana1971
neizlječivi fan
neizlječivi fan
zana1971


Broj postova : 340
Join date : 08.02.2008
Age : 52

Sta bi radili kad bi znali....? Empty
PostajNaslov: Re: Sta bi radili kad bi znali....?   Sta bi radili kad bi znali....? Icon_minitimepet ruj 12, 2008 12:57 pm

Ništa posebno ne bih radila,pustila bi da sve ide svojim tokom Neutral
[Vrh] Go down
elvis
neizlječivi fan
neizlječivi fan



Broj postova : 205
Join date : 22.02.2008
Age : 40
Lokacija : Opstina Gornji Milanovac

Sta bi radili kad bi znali....? Empty
PostajNaslov: Re: Sta bi radili kad bi znali....?   Sta bi radili kad bi znali....? Icon_minitimepet ruj 12, 2008 4:44 pm

Uradio bi isto kao i De Caprio u filmu Beach, samo bi Mnogooooooooooooo vise koristio Halugeeeeeee, mnogooooooooooo vise!! Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 30
Lokacija : Karlovac

Sta bi radili kad bi znali....? Empty
PostajNaslov: Re: Sta bi radili kad bi znali....?   Sta bi radili kad bi znali....? Icon_minitimesub ruj 13, 2008 7:03 pm

ni sama ne znam sta bih...
kad se odlucim, javim Very Happy
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 30
Lokacija : Karlovac

Sta bi radili kad bi znali....? Empty
PostajNaslov: Re: Sta bi radili kad bi znali....?   Sta bi radili kad bi znali....? Icon_minitimesri lis 08, 2008 12:00 am

i dalje nzm sta bih napisala... No Embarassed
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

Sta bi radili kad bi znali....? Empty
PostajNaslov: Re: Sta bi radili kad bi znali....?   Sta bi radili kad bi znali....? Icon_minitimesri lis 08, 2008 7:31 am

sanja je napisao/la:
i dalje nzm sta bih napisala... No Embarassed

Hej Sanjice I love you

tako si mi slatka s ovim komentarima - super mi je što iako ne znaš što bi učinila, ipak razmišljaš o tome. To je odlična osobina. Kad sam imala 18 i trebala npr. odabrati fakultet, ja sam znala koji mi se predmeti sviđaju, a koji ne, ali nisam znala što želim studirati i što želim raditi kad 'odrastem' alien Promijenila sam mišljenje nekoliko puta i, znaš što sam zaključila: da me zanimaju različite stvari, ali da ih također možeš iskombinirati i u karijeri. I to je fantastično.
Anyway, moj savjet je samo da i dalje uvijek razmišljaš o tome što želiš, ne bojiš se promijeniti okolnosti u životu ako to želiš i ne staviš se ni u kakav kalup iz kojeg ćeš željeti kasnije izaći Wink
Europe ima jednu izreku koju vole, a koje se i pridržavaju koliko vidim:

Nothing is constant except change.

Kad sam to prvi put čula, bila sam stara otprilike kao ti i Blues i nije mi se svidjela ta izreka. Bila sam u fori: zauvijek ovo, nikad ono... ali sad mislim da je to najljepša stvar u životu i jako sam sretna što se mogu osloniti na to da će se stvari promijeniti, i, što je još bolje, da ih i ja sama mogu promijeniti.
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
sanja
neizlječivi fan
neizlječivi fan
sanja


Broj postova : 423
Join date : 04.04.2008
Age : 30
Lokacija : Karlovac

Sta bi radili kad bi znali....? Empty
PostajNaslov: Re: Sta bi radili kad bi znali....?   Sta bi radili kad bi znali....? Icon_minitimesri lis 08, 2008 10:49 pm

Very Happy a kad je tako..
bas razmisljam sto bi to bilo, ali i dalje nzm... znam polovicno, tj. znam da bih sigurno isla na jedan Europe koncert i svim se silama trudila (iako mozda i ne bih uspijela, al barem bi znala da sam se trudila) porazgovarat u par recenica (koliko bi mi moje poznavanje engleskog dopustilo Very Happy )s Joeyjem i ostatkom banda. To svarno zelim.. Al znam da ima jos nesto sto bih htjela, al trenutno mi nis ne pada na pamet...
Pa, ko sto rekoh, javim kad malo bolje razmislim
[Vrh] Go down
http://sanjich.blog.hr
Sponsored content





Sta bi radili kad bi znali....? Empty
PostajNaslov: Re: Sta bi radili kad bi znali....?   Sta bi radili kad bi znali....? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sta bi radili kad bi znali....?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» DALI STE ZNALI?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: OTHER ... ostale teme-
Forum(o)Bir: