Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 K i K i - djevojka iz Hrvatske koja je doručkovala s Europe :)

Go down 
Autor/icaPoruka
K i K i
Admin
Admin
K i K i


Broj postova : 457
Join date : 17.01.2008
Lokacija : Osijek

K i K i - djevojka iz Hrvatske koja je doručkovala s Europe :) Empty
PostajNaslov: K i K i - djevojka iz Hrvatske koja je doručkovala s Europe :)   K i K i - djevojka iz Hrvatske koja je doručkovala s Europe :) Icon_minitimepet sij 18, 2008 1:25 pm

Dragi moji (zasad BUDUĆI Laughing) forumaši,

nadam se da ćete vas biti puno i da će vam se ovdje svidjeti.
Administratorica sam ovog foruma i imam veeeeeeliki staž kao Europe fan - ne smijem ni napisati koliko Cool .
Živim u Osijeku, ali u zadnje vrijeme sam sve češće u avionu, autu, vlaku... na putu na Europe koncerte, evente, druženja s ostalim fanovima. Upoznala sam jako puno prijatelja, fanova i bend ekipe, fotografa, dizajnera, managera... i bend također Cool . Imam dosta priča za ispričati i stavit ću ih uskoro i na ovaj forum. N adam se da ću moći pročitati i koju vašu priču! Smile
Inače sam također i mama Very Happy i studentica i radim i udana i... svašta pirat .
Trenutno se spremam na put u Stockholm na EUROPE ALMOST UNPLUGGED gig u Nalen-u cheers - to sam odlučila u zadnji čas (falilo je love, naravno) a koncert već SOLD OUT!!! cheers

Javite se!

K
[Vrh] Go down
http://www.europe.fanclub.ms
 
K i K i - djevojka iz Hrvatske koja je doručkovala s Europe :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koja je to EUROPE pjesma ?
» Europe bootlegs
» Europe from Japan!
» EUROPE FACEBOOK
» EUROPE SOUNDTRACKS??

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: INTRODUCTION ... predstavite nam se-
Forum(o)Bir: